Beni gerçekten seviyor mu yoksa boşanma psikolojisini benle mi atlatmak istiyor?

faebookta okeyde biri ile konuşmaya başladım. aramızda bir hoşlanma yoktu arkadaş gibi konuşuyorduk iyi bir sırdaştı sonra bir gün farklı bir ildeydi okuduğum ile geldi ve görüştük bütün gün ona şehri gezdirdim gün sonunda benden hoşlandığını söyledi. anneme anlattım ama annem karşı çıktı çünkü 27 yaşında bn ise 21 yaşındayım. ayrıça bundan daha büyük bir sorun var oda 2 yıllık bir evlilik hayatı olmuş ve Mart ayında boşanmışlar. beni gerçekten seviyor mu yoksa boşanma psikolojisini bnle mi atlatmak istiyor? mesleği üst teymen bununla bir alakası da var mı? ne yapmam gerekiyok çok çıkmazdayım?

Özellikle erkeklerin cevaplarını bekliyorum

Güncellemeler:
sürekli evlilikle ilgili hayaller kuruyor. çok romantik birisi.

evlendiği kızla 2 yıl sewgili ve 2 yıl evli olmuşlar. anlattığına göre kızı okutmuş. bir dediğini iki etmemişama kız ısınamadım deyip onu bırakmış. çok yakışıklı bir insan değil hatta bnden kısa boylu bile diyebilirim. bn daha önçe kimseyle evlilik hayali kurmadım. 2 gündür sevgili gibi konuşuyoruz ama nedense evlenmek istiyorum. hata mı yapıyorum? açaba daha önçe hiç çiddi ilişkim olmadı o yüzden mi böyle davranıyorum?

ayrıça mesleğim içinde beni eş olarak seçmiş olabilir mi matematik öğretmenliği 4. sınıfım

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• sanaldan arkadaşlıklar biraz sıkınıtlıdır, hayırlı hayırsız onu allah bilir net yorum yapılamaz ama tanımak için zaman gerekir. bu zamanı reele taşıyarak başlatmışsınız zaten. ama acele etmeden hislerinizi ve uyumunuzu gözden geçirip kontrol ederek devam etmelisin. ailenin karşı çıkmasıda normal ama bu süreç reeldede devam ettiği sürece ailende yumuşayacaktır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Evlenmiş boşanmış bir erkek her zaman daha iyidir bazı konularda dersini almış ve bir bayana nasıl davranması ya da nasıl davranmaması gerektiğini daha iyi öğrenmiştir. Hiç evlenmemiş bir erkeğe göre seni daha fazla üzer mesleğide gayet iyi fırsat vermeni tavsiye ederim ama seni kullanmak isterse uzak dur derim.

1|0
    0|0
  • ya bak yanlıs anlama asker eşi olması cok zor yıllarca süreklı tasınmaca yenı ınsanlarla tanısma evli oldugun adamın rutbesınden büyük birininın hanımı diğer bayanlara cok cektirir nerden biliyon dersenn babamdann :))

1|0
    0|0
    • çevapların çok güzel. teşekkür ederim günçellemelerime de bir çewap werir misin?

• YAKIN ARKADAŞLARIM DA BİZİ YAKIŞTIRMADILAR BNM GÜZEL ONUN ÇİRKİN OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR.

• nededimm sana :)) sen cidden birşeye inanıyorsann bosver herkezi .

• ya ıcını bilemeyızz son guncellemende dediiğn gibi biriyse sadece mutlu olmak ıstıyor bir kere denemıs basaramamıs hem unutmak hemde mutlu olmak ıstıyor ben boyle anladımm

1|0
    0|0
  • Bu olay sanaldan buralara kadar geliyorsa kesinlikle onunla ciddi düşünme. Çünkü bu tarz kişiler sanaldan kız bulup eve atma derdinde oluyor genelde. Ne de olsa dışarda bir sürü kadın var. Neden internette okey masasında gördüğü kızdan etkilensinki ? Eğer senin evlenme, aşk v.b gibi bir düşüncen yoksa, onu yakışıklı ve karizmatik buluyorsan olayları akışına bırak ve gör.

0|0
    0|0
    • ben sanaldan bulup eve atabileçeği bir kız değilim o yüzden böyle bir niyeti olduğunu sanmıyorum. ayrıça yakışıklı ve karizmatik bir insan değil. çevabın için teşekkür ederim :)

• Kararsızlıgın ve emin olmaman boşuna değil bundan emin ol öncelikle... Yani var bir sebebi o adam birşeyleri eksik yapıyor.

Güven

Dürüstlük

Olgunluk

Uyum

İsteklere beklentilere karşılık verebilme

gibi şeyler... Yaş farkı + Ayrı şehirler...

Sınırını bil, karşındakini iyi tanı, sorunlara cevap ara, cevap ver, anlık kararlar verme, duygularına kapılma mantıgını çalıştır

0|0
    0|0
  • OKeyde taş gelmeyince bir taş seni bulmuş anlaşlan

0|0
    1|0
  • Hizli seks varsa devam et sonra kes iliskiyi.

0|0
    1|0
  • valla her şey olabilir yani

0|0
    0|0
  • Öncelikle galiba öncekini unutmaya çalışıyor birde bu askerlerin psikolojisi normal değil çoğunun ağır disiplin altındalar çünkü

0|0
    0|0
  • İlk soruda Belirtğin Gibi ilk Evliğini seninle birlkte Atlatmaya Çalışıyor Olabilir ama sana Karşı Olan Hisslerini Ve duygularını Birazda Olsa Hissetmen Lazım İyi düşün ve Beklemeni Söylerm

0|0
    0|0
    • beklemek ne katar bana? daha fazla bağlanmak ve ardından yine bir göz yaşı mı?

• Boşlukta hissediyordur kendisini

0|0
    0|0
  • yaş sorun değil sonuçta çocuğu sen bizden daha iyi bilirsin ikincisi burda sanaldan arkadaşlık olmaz diyenler farkında değilermi kendileride sanalda gezinip arkadaşlık kuruyorlar ama en önemlisi annenin lafını çiğneme çocuk ciddiyse ailenle tanışsın

0|0
    0|0
  • muhtemelen boşlukta, zaten teğmen ve üsteğmenler çapkın olur :D benceee sen zaten görüşmekle hata yapmışsınnn... yol yakınken dönsen iyi edersin.

0|0
    0|0
  • MAdem evlilikle ilgili hayaler kuruyor ozaman neden boşanmış ?

0|0
    0|0
  • ee sen naptn şimdi ilşki vs oldumu ?

0|0
    0|0
  • evlenip boşanmasa aradaki yaş farkı sorun değil ama yeni boşandıysa iyi analiz etmek lazım

0|0
    0|0
  • İlk soruda belirtiğin Gibi İlk evliliğini Seninle Atlatmak istiyor Olabili

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dikkatlı ol seninle zaman geçirmeye çalışıyor çünkü şu an boşlukta olabilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...