Benim için ne yapardın dedi

yarın yüzük takmayi düşünüyoruz önceden konusmustk bugün sabah kalktı beni aldatıyor musun dedi hayır dedim konuştuğunu biri var mı yok falan en son da benim için ne yapardın dedi ne yapmaya çalışıyor anlamadim

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• kalktığınızda aynı oda içerisindeyseniz haliyle belli noktaları geçmişsiniz bu sebeplede geçmiş gelecek kaygıları olması normaldir. zaten bu sebeple ilişkilerde evlilik şartı isteniyor toplum bunda diretiyor. çünkü sonrasında insanlar geçmişi irdeliyorlar kuşku duyuyorlar

0|0
    0|0
    • mesaj yoluyla aynı evde değiliz

• o zaman arkadaş balataları hafiften sıyırmış gerginlik yaratmış kendisine yüzük meselesini kuşkularını dışarı vuruyordur ama senden değil kendinden.

Erkekler Ne Diyor 10

• Senin için seni terk edebilirim benden kurtulursun bu sorularada gerek kalmaz al sana en büyük fedakarlık de. Aptal değilse anlar ne demek istediğini.

0|0
    1|0
  • Sanırım senden senden tam emin değil yüzüğü takmadan herşeyden emin olmak istiyor. Gizlediğin bir şey varsa gelecekteki mutluluğun için her şeyi paylaş sonradan ortaya çıkarsa büyük huzursuzluk kaynağı olur.

0|0
    0|0
  • Senin sevip sevmediğini öğrenmeye çalışıyor.

0|0
    0|0
  • Herhalde birşeyler aldı kafa bir milyon

0|0
    0|0
  • ne zaman vercen diyo kısaca:D

0|0
    0|0
  • ilginç bir tip...

Bununla deney yapmak lazım, yüzük takmak değil ...

0|0
    0|0
  • güvenmiyor demek ki :D

0|0
    0|0
  • seni deniyor sanırım ama uzatrsa yüzük takmam de

0|0
    0|0
  • Eminim o'da bilmiyordur.

0|0
    1|0
  • Neden bu siteye üye oldugunu söylemedin? Beni aldatıyor musun?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• paniklemiş arıza çıkarmaya çalışıyor :D sakin sakin cevapla

3|0
    0|0
  • sorun çıkartmaya çalışıyor... evlilikten kaçıyor klasik bir erkek işte

0|0
    0|0
  • yüzük takmamak için sende suç bulmaya çalşıor kuş beyinli kenedeni akıllı sanıyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...