Beşiktaş bu sezon şampiyonluk hasretini sona erdirir mi ?

Bence galatasaray 4. yıldızı tamamlayamayacak orası kesin de, bir Fenerbahçeli olarak Beşiktaş büyük tehdit diyerekten fikrinizi almak istedim :)

0|0
5|38

En İyi Erkek Görüşü

• beşiktaş son 10 yılın en ıyı baslangıcını yaptı maç başı ortalama 2.1 puan aldı seozn sonu 72 puan cıvarında sampiyon olacak evet. 4 yıldız hıkayesı uzun sure gs de konusulur. beşiktaş ve fener gs ye şampiyonluk vermez uzun sure cunku cok reklam yapıldı 4 yıldız dıye. hedıye edılen staddakı tarihi mağlubiyetiylede gs kredisini tuketti. artık hukumettende destek kalkıyor. Fatih terim de gitti gelmez daha gs eskı donemlerdekı gıbı kumeye oynar. fenerde aziz yıldırım yuzunden zaten şampiyonluk goremıyecek ya puanı sılınır ya kume dusurulur.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Bu takım çok çekti zamanında... Hem yönetiminden hem federasyonundan hem oyuncusundan... Ama taraftarları en kötü günde bile yine de Beşiktaş dedi...

En az takım kadar taraftarları hak ediyor şampiyonluğu...

1|0
    0|0
  • Bense bir Fenerbahçeli olarak bu sene Beşiktaşın şampiyon olmasını isterim.

1|2
    0|0
  • lig başlamadan şampiyonluk yarışının fenerbahçe beşiktaş arasında geçeceğini söylemiştim sözümün arkasındayım son haftalarda ayakta kalan şampiyon olur. fenerbahçe olamazsa beşiktaş olsun

2|2
    0|1
  • beşiktaş şampiyonluk sayısında bizi yakalaması zor oldugu için tercihimdir.Bu 4. yıldızı alamayacaz ama seneye alacağımıza inanıyorum.

1|1
    0|2
  • Tüm engellemelere rağmen Şampiyon olup 4. yıldızı takacağız

1|2
    2|4
    • Bir engelleme yok ki siz kendi kendinizi engelliyorsunuz :D

• ya karabüğü yenemezseniz?

• kendine göre haklısın tabi

• Daha sezon çok uzun, daha neler olur bu ligde neler

Gönlüm bu sene Beşiktaş'ın şampiyon olmasından yana ama biz olamazsan umarım Fenerbahçe olur.

1|0
    0|0
    • Biz Şampiyon olamazsak umarım fener olur demenden Galatasaraya karşı bir tavır aldığını ve Galatasarayın 4. yıldızı takmasını istemediği sezgisini çıkardım benim için Gs şampiyon olmazsa anca bir anadolu takımının şampiyon olmasını isterim Fener ya da Beşiktaş benim için farketmez

• Gs takımı tam anlamıyla yoluna koyana kadar, o grubun arkasında kalır bu sene.

Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında sıkı bir çekişme olucak.

Ama BeşiktAŞK takım içi anlaşmasıyla ve taraftar ilgisiyle bu sene şampiyon olur.

1|0
    0|0
  • beşiktaşın işi zor. sanmıyorum şampiyon olacağını. iyi bir başlangıc yaptığı aşikar ama sürdüreceğini sanmam

1|0
    0|1
  • Tahmin yapmak güç, fakat fenerbahçe tamamiyle lige odaklanmış vaziyette sistem ve kadro itibariyle çok güçlü, Fenerbahçenin şampiyon olacağını düşünüyorum, beşiktaş en kötü 3. bitirir, 2. kim olur meçhul.

cut.

1|0
    0|1
  • 4. olarak bitirecek jimnastik kulübü bu seneyi. ve 4.lük hasretlerini dindirecekler :D haha. bejeke kim şampiyonluk kim. hiç kasmayın FB bu sene rahat şampiyon. Değil bejeke, abisi gese bile bu sene bşy yapamaz.

1|0
    0|2
    • Ayrım yapmayayım diyorum ama yorum güzel :D

• bu sene fenere biraz daha sempatik bakayım diyom ama senin gibi fb lileri görünce yine geri adım atıyorum

• alaycı bir şekilde yazmadım gerçek bu :) ben bejekeye sempatik bakmayı denedim ama sonra tövbe ettim apdest aldım :D

• Bir Beşiktaşlı olarak bu sene şampiyonuz diyorum :D

1|3
    0|0
  • hic sanmiyorum

1|0
    0|1
  • Fenerliyim ama Beşiktaş'a o kadar yükleniyorlar ki bu sene Beşiktaş'ın almasını istiyorum.

1|0
    0|0
  • inançlarını sahada görüyorum kesin şampiyon olurlar.

1|1
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • bjk olamaz yha fenerbahçe olur bu yıl gliba gs bjkı geçer fb ile yine şampiyonlk yarışına devam ederler ama bu yıl fener olur..

1|0
    0|0
  • Ulan biraz averaj verelim dedik nasıl da şampiyonluk hayalleri kurmaya başladılar. Artık kabul edin ki bu ülkenin en büyük takımı GALATASARAY. Kötü başlamış olabiliriz ama toparlanıp şampiyon olacağımızdan eminim...

1|0
    1|2
    • Sadece güldüm düşenbazcıım :) Göreceğiz bu yorumlar burda kalıyor ne de olsa :)

• Okey,göreceğiz

• o değilde karabüğü yenebilcek misiniz bu hafta ya da yine beraberlik olacak acaba :)

• Suan puan tablosuna ve gsnin durumuna bakarak nasıl şampiyonluk yakıştırdın anlamak güç :D bu yıl açık ara Şampiyon FENERBAHÇE.

1|0
    0|2
    • Senin yazıyı nasıl okuduğunu da anlamak güç ben gs şampiyon olamaz dedim zaten :D

• hiç sanmıyorum bu arada bende fenerliyim...

1|1
    0|2
  • Olamaz beşiktaş istakrar lazım zor bence bu sene galatasarayda zor olmaz fenerbahçe avantajlı olucak gibi geliyor bana.

1|0
    0|1
  • Bu sene Beşiktaş şampiyon zaten.

1|0
    0|0
  • sude, besiktasli olmana sevindim (: insallah sampiyonuz

1|0
    0|0
  • fb ve bjk Avrupa kupalarına gidebilecek bir sıralamada olmaları lazım ki cezalarını biran evvel bitirsinler o yüzden ilk ikiyi alırlar diye düşünüyorum şampiyonluk konusunda Beşiktaş zannetmiyorum şampiyon olamaz

1|0
    0|2
  • adalet olursa tabikide olur :D

1|0
    0|0
  • beşiktaşın büyük mucize olmadan lig şampiyonu olacagını sanmıyorum

1|1
    0|1
  • zor ama imkansız değil istikrar sürerse olabilir

1|1
    0|1
  • hiç şansı yokkkk

1|1
    0|2
  • Belki :D Neden olmasın

1|0
    0|0
  • Kim iyiyse o olsun gönlüm tabiki takımım Beşiktaş'tan yana :)

1|0
    0|1
  • Rize şampiyon... :D

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 5

• Beşiktaşım şampiyon olucak inşallah bu sene <3 Olmasa bile o zaten gönüllerimizin şampiyonu problem yok yani :)

1|7
    0|1
  • Sevinmek için sevmedik sıkıntı yok. Biz olamıyorsak kim olursa olsun çok umrumuzda değil hani lakin semtte o şampiyonluk kutlanmaz bu böyle biline ;)

1|0
    0|1
  • Beşiktaş bu senenin şampiyonu olacak

1|0
    0|0
  • şampiyonluk yarışı fenerbahçe ile beşiktaş arasında geçecek ama şampiyon fenerbahçe olacak

1|0
    0|1
  • Orası kesin demene çok güldüm :)

Bizim gibi bir takım sizin gibiler karşısında öyle bir ayakta duracak ki en kaliteli olan kadromuz her şeyin hakkını verecek bekleyin siz

0|0
    0|0
Yükleniyor...