Arkadaşlar buraya bakabilir misinizzz

arkadaşlar dost abi kardeş arkadaş ne derseniz artık hepsi olduğum bir arkadaşım üniversiteden aynı sınıftayız beni gerçekten çok seviyor hayatının merkezindeyimm bunu iyi biliyorum herşeyinden anlıyorum mesajlarından bilee...ama bu kişi karışık bir şey yaşıyorrr bana söylüyor bunu gerçi bende onu çok seviyorummm ...fakat ne yaşadığına anlam veremiyorrrr biz el ele tutarız sarılırız daa dudağımdan öptü bir kereesindee ...kendisi bana senden uzak durmaya çalışıyorum ama olmuyorr zorlanıyorum dün bilerek uzak durdum senden ama senden kokundan uuzak kalmak öyle güçkii çöok dedizorr... farkındaydım o gün uzak durduğunun mesafeliydi bana karşııı ...biz onunla gerçekten herşey oldukkk dertlerimizle sorunlarımızlaa 7. ayımıza gireceğiz ta kii...uyanınca sen varsın aklımda uyurken bile senle uyuyorum der çoğu zaman gözleri doluyor bu kişiyle ne zaman otursam elini elime alıp gözleirne baksam gözleri doluyor arkadaşlarr uykusuz yorgun ama belli bnim için dolduğuuu ben senin kokunu almışken her yerimde senin izlerin varken nasıl olur da başkalarının olabilirim senin bir başkasının olduğunu düşününce çıldırıyorum sanki dedi...bir de çok kıskanıyor benii anlamıyorum dostuz şuyuz buyuz diyoruz amaaa o bana çok karışığım diyorr kaç gündür özlediğim halde kokunu alamadım yaa okul dönüşü bunun ne demek olduğunu bilemezsin sen dedi banaa sizce bu kişinin duyguları ne derecee sadece çok karışık kafası almıyor neden böyle olduğumu bilmiyorum anlatamıyorum diyorr ve kötü oluyorrr cinsellik hissetmiyorum dedi banaa ilk başlarda bacı kardeş derdik abim derdim bennn hattaa bu kişi neden böyle bir karmaşa yaşıyor sizce duygularının farkında değil mi? lütfen adam akıllı yorum istiyorum insan gibi paylaşıyorum bana kalkıpta saçmalayan cevaplar vermeyinnn lütfennnn

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Üstüne gitme yani sevgilimiyiz arkadaşmıyız gibi bu soruları sorma ama ilgini alakanıda kesme kıskandıracak bir şeyler yapma bir yerlere gittiğinde onu davet et ama başkasını etme sevgili gibi olun ama arnızda teklif anlamında olmasın tam olarak hisleriniz kesinleşsin

0|0
    0|0
    • harikasın sen yaaa vallahi bakkk en iyi cevabı verdii soruduğumda neyiz diye çıldırıyor cevap veremiyorr sinir basıyor onuuu peki neye bağlıyorsun bunuu allah aşkına birşey deee

• Teşekkür ederim şaka bir yana yardımcı olduysam ne mutlu bana

• tabiki de olmazmısınn haikaa şeyler söyledinn yalkalık değil bu dediklerim bir gerçekk lütfenn !

Erkekler Ne Diyor 3

• bence olay giderek bağlanmak olmuş ve ondan sadece onun sevmediği ya da onun istemediği şeyi yaparak ondan uzaklaşabilirsin

0|0
    0|0
  • o zaman en ıyı sonuç ondan uzaklaşman başka yere gıtmen taşınman vs... başka yerde okuyabilirsin

0|0
    0|0
  • duygularının farkında olmazmı nan tabe farkında:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Okuyamadım valla. Özet geçsin biri

0|0
    0|0
Yükleniyor...