Kızlara futbolda ofsayt kuralını anlatana kadar göbağim çatlardı :) ofsayt nedir kızlar bir anlatın bana

kızlara futbolda ofsayt kuralını anlatana kadar göbağim çatlardı :) ofsayt nedir kızlar bir anlatın bana :))))

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• küçükken:

-of be sait.

olduğu düşünülen futbol olgusu.

(çocukken yapılan saflıktır)

Herşey Bir yana da top atıldığında rakip defans bloğunun arkasında kalan yani defans bloğundan kaleye daha yakın oyuncuya denir. Burada en önemli nokta topun ayaktan çıktığı andır. Topun ayaktan çıktığı anda topu atan futbolcunun topu attığı takım arkadaşı eğer defansın arkasında kalmışsa yani kaleye en yakın rakip oyuncudan da kaleye daha yakınsa bunun futbol kuralındaki karşılığına Ofsayt denir off be futbol oynuyorum ama ofsaytı anlatmak çok zormuş yahuuu :P

0|0
    0|0
  • Rakip oyuncunun ayağından top çıktığı anda aynı takımın oyuncusu diğer takımın son oyuncusunun ilerisinde olursa bu ofsayt olur. basittir :)

0|1
    1|0
    • afereim şimdi diğere sorumuzda türk edebiyatında feulatun feulun diye devam eden siirimizin yazaraı kimdir :P

• bu çok karışıktı ya ofsaytı unttum :)

• Atağa kalkan takımın oyuncusu forvete pas verdiği anda eğer forvet savunmanın arkasına geçmiş ve kaleciyle karşı karşıya kalmışsa bu ofsayttır. Hatta bu sebepten savunmayı ilrde tutup ofsayt tuzağı kurarlar.

0|1
    0|0
    • hatuna bak bee futbolun otorıtesi olmuşda haberimz yok :)

• iyide diyolar hem gol olsun goller olsun ıstıyosunuz hemde ofside kuralı koyuyosunuz diyolar alert veriyorum :/

• ofsayt gıcıklğna konmuş bence. Defanstakiler adam olsun da kaçırmasınlar adamı. Adam ne güzel savunmann arkasına sarkmış gol atcak birden düdükle durmak zorunda kalıo. bol gollü maçlar olur ofsayt olmasa :D

• ''Rakip takım oyuncusunun senin kalene senden daha yakın olması'' diye nitelendiriyorum :D

0|1
    0|1
  • rakip oyuncunu karşı takımın iki ya da daha fazla oyuncusuyla ayak adımlarının aynı çizgide olup rakip oyuncunu kale çizgisine daha yakın olmasıdır.

0|0
    0|0
  • kısaca kızlara: beleş topçuları engellemek için kale önünde bekleyip topu kapıp gol atmamak için. oyunu zorlaştırmak defansın işini kolaylaştırmak için. akademik bilgi isteyen erkeklere : tr.wikipedia.org/wiki/Ofsayt

0|0
    0|0
  • karsı taraftaki gol fırsatını önlemekD:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 1|0
    0|0
  • Kısaca ofsayt: erkeğin yatağa yakın kızın yataktan uzak durması demektir

0|0
    0|0
  • burda spor bolumunde takilan kizlar anliyor

0|0
    0|0
  • Bir maç Burak Yılmazı izlesinler hemen öğrenirler Burak Yılmaz sayesinde ofsaytı bilmeyen insan kalmadı

0|3
    0|0
  • Eğer Dişi Kanarya'ysa gözü kapalı cevaplar :D

1|1
    0|1
Yükleniyor...