Erkekler bunu yapıyor mu ??

Bunu bir insanda gördüm diyebilirim hatta hoşlandığım bir erkekte. Ama merak ediyorum diğer erkeklerde bunu yapıyor mu. Soruma geleyim.Benimle konuşuyor, iyi anlaşıyoruz vs. vs. Ama iş romantik konuşmalara gireceği vakit ya da benden hoşlandığını belli edeceği vakit kaçıyor sanki. Bir erkek hislerini söylemekten kaçar mı? Ya da neden kaçar ? Erken olduğunu mu düşünüyor yoksa emin mi değil anlayamıyorum. Erkekler bu gibi durumlarda çekinebilir mi karşındakine açılma konusunda ?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• bence emin değil daha ciddi bir ilişki istemiyor ,ve kaçıyor zaman bırak diyecem ama sonunda üzülürsün ,erkekler en ufak şekilde senden eminse ve seni istiyorsa çok rahat açılır ve çok romantiktir , romantizim evliliğin ilk 3 senesine kadar devam eder

1|0
    0|0
    • Ciddi bir şey istemediği kanaatine varıyorum bende. Çünkü beni özlüyor benden hoşlanıyor sürekli görmek istiyor ama kariyeri ve ailesi yüzünden de olabilir ciddiyete girmiyor.

Erkekler Ne Diyor 20

• utanıyor :D

1|0
    0|0
  • belkide gerçekten bunları konuşmak istemiyordur kimbilir. ama erkeklerin kızlarla masumane çok dost olamayacağına inanan biriyim o yüzden boş olması ihtimali düşük. tek çaren biraz prensiplerinden fedakarlık ederek açıkça onunla konuşman

1|0
    0|0
  • utangaç biridir kesin. bunu bende yaşıyorum. gençliğimde fazla flört yaşamadığımdan bir kıza çıkma teklif etmek dağı aşmak gibi geliyor bana. oda red edilmekten çekiniyordur. sen ilk girişimi yap kahve içmeye davet et

1|0
    0|0
  • çekiniyor olabilir hazır olmayabilir kafasını kurcalayan sorular olabilir red edersen senı kaybedebilir korkusu olabilir yani :)

1|0
    0|0
  • erkeklerin en sevmediği şey reddedilmektir bence. galiba senden emin değil ki böyle bir durum yaşanmamak için kaçıyor olabilir. biraz daha yakın adım atman lazım. ilgilenmek, koluna girmek. gerçi sen daha iyi bilirsin ;)

1|0
    0|0
  • Seni kendine bağlamaktan korkuyor belkide.İleriye dönük birşey düşünmüyorsa ondandır..

2|0
    0|0
  • Varya aynı Lise veya niversite başlarındaki benim halim. O çocuğun daha çok açılmaya ihtiyacı var

1|0
    0|0
    • Yaşı 19 olmasına rağmen daha yeni bu meselelerde galiba dediğin gibi :)

• Evet o daha çok erkeklerle vakit geçirmiş. Ama eminim seviyordur seni sadece biraz daha terlmesi gerekli :)

• hoşlandığınızı belli edin ama her zaman bir risk unsuru bırakın

1|0
    0|0
  • evet çok erkekte bu durum var aslında. sen hoşlandıysan oluruna bırak

1|0
    0|0
  • kesinlikle normal bir şey utanıyor olabilir ve çekiniyordur

1|0
    0|0
  • o çocuk kim öyle tanışalım ya aynı ben :D

1|0
    0|0
  • utangaç ve çekingen:)))güvenebilirsin:)

1|0
    0|0
  • Ben bile çekiniyorum.

1|0
    0|0
  • ben şahsen çekiniyorum :)

1|0
    0|0
  • sevgili sudenaz :D herkes on numara olacak diye birşey yok seninki de öyle yani

1|0
    0|0
  • kaçmaz olur muu :D öyle bir kaçar kii nereye kaçtığını araki bulasınn :D tepkinden korkuyordurr :D

1|0
    0|0
  • Şahsen ben konuşurum vs vs ama aşk felan oldumu utanır kaçarım boşver felan der geçiştirrim

1|0
    0|0
  • Akrep erkeği bunu yapmaz

1|0
    0|0
  • kaçabilir yeminnen:D

1|0
    0|0
  • seven erkek sözleriyle değil davranışlarıyla karşıdakine hissettirir bunu.sana hissettiremiyorsa aşık değil

1|0
    0|0
    • hissettiriyor ama sözlü olarak tık yok öküz işte

• tipik ergen davranışı.o seni sevmiyor

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...