Fiyat mı? Kalite mi?

Bir şey satın alırken fiyatı mı yoksa kalitesi mi sizin için önemlidir? Bunu sadece satın aldığınız bir ürün olarak düşünmeyin. Bir restoranda yediğiniz yemek veya arabanız için yaptıracağınız işçilik için de düşünün. Bana sorarsanız her ikisinin ortalamasını dikkate alırım. Toplumu gözlemlediğimde ise gördüğüm şu ki birçok kişi sözde trende ayak uyduruyorlar ama bana tamamen sürü psikolojisi gibi geliyor.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Fiyatla kalite genelde elele gider zaten. İstisnalar hariç. Ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim. Tabii fazla uçmamak kaydıyla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim icin para ve kalite uyum icinde olacak. Fiyati kalitesine degmeli

0|0
    0|0
  • Bazen en alt dallarda da lezzetli elmalar olabilir fakat, bunları sizden once gorup koparanlar mutlaka olur.

0|0
    0|0
    • Herkes böyle düşünürse şanslar eşit olmaz mı? :))

• Aradaki fark nedir? :))

• Bence aykırı olanlar da nadirdir. :)) Marjinaller genel "kaideleri bozdukları" için mi istisna olamaz. :))

• ikisi de.Hani ne derler bilirsin ucuz etin yahnisi yavan olur.O yüzden ne çok ucuz ne çok pahalı olmalı.Elektronik eşya alıyorsam marka olmasına dikkat ederim.kılık kıyafet alıyorsam bilmemkimin markası olduğuna değil sağlamlığına kalitesine dikkat ederim.Ama asla bu sene bu modaymış almalıyım peşinde koşanlardan olmadım hiç.

0|0
    0|0
  • kalıtesıne de bakarım parasınada

0|0
    0|0
  • Kalite cok daha onemli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Önce kalitesi, sonra işlevselliği, en son olarak da fiyatı.

0|0
    0|0
  • her ikisi de ayrı ayrı değerlendirilmez bence. Kalite/Fiyat oranı önemlidir. Çoğu insan ucuza yöneldikleri için piyasada kalitesiz mallar türüyor.

0|0
    0|0
  • Kalite

0|0
    0|0
  • her ikiside .

0|0
    0|0
  • Fiyat ve kalite önemli. Çok zengin olsam fiyata emin ol bakmam bile.

0|0
    0|0
  • Kalite benim için önemlidir ...

0|0
    0|0
  • Kalite

0|0
    0|0
  • dün 5 tane çorap aldım kendime pazardan tanesi 1 lira, yemin ediyorum 10 numara çoraplar, bitanede kazak aldım 15 liraya oda 10 numara, artık hep pazardan alış veriş yapacam sokarım markalara, adamı kazıklamaktan başka bir boka yaramıyor dümbükler

0|0
    0|0
Yükleniyor...