Beşiktaş Galatasay'ı yenseydi.....

Galatasaray Rize ile berabere kalıp, Akhisara yenilir miydi?

Aklıma birden bu geldi nedense :)

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• trabzon da beşiktaşı yenip şampiyon olurdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hakem Fırat Aydınus olmasaydı da tarafsız bir hakem olsaydı ne olurdu acaba ben hala bunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Nasıl bir bağlantı kurdun?

1|1
    0|0
    • yani derbi galibiyeti rahavet mi oluşturdu acaba takımda veya derbiyi kaybetseydi daha motive ve ölümüne mi oynardı akhisar karşısında acaba?

• Çok eskilere gittin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben de sana diyorum ki; Galatasaray Juventusa yenilseydi Akhisarı yener miydi acaba? :)

0|0
    0|0
  • geçen sene madridi eleseydik kupa bizdeydi

0|0
    0|0
    • yok dortmuntu eleyemezdiniz yaa, hadi elediniz bayeri nasıl yencektiniz, bu kadar uçuk örnekler verme

• ben peste bile yenemiyorum o takımları, ya da ben beceremiyorum :)

• sen beceremiyosundur, bizim bir arkdaş var kıra kıra da olsa ezik takımlarla yeniyor profları

• beşiktaşı galatasaray değil fırat aydunus yendi sonra kızağa çekildi

0|0
    1|3
  • Gs şampiyonluk yolunda bjk nın her sezon onunu keser gıder fenere banko 6 puan verır yeri gelır fenere avaraj kazandırır sonra fener şampiyon olur ağlarlar. Kurgu hep boyle senelerdır, penaltı olmayan pozisyona hakemlerın duduk çalması eliyle asist yapanı görmezden gelmeleri, gs nın fenere verdığı buyuk desteğin bir parçası. Bu yuzden gs yı hıç bır beşiktaşlı sevmez ve o gun sahaya ınılmesının sebebıde buydu. Bundan sonra artık gs ye 3-0 hukmen galibiyet versinler bari takımımız sahaya çıkıp yorulmasın. Hakemlere ve federasyona rağmen beşiktaş yolunda tam gaz ilerliyor ve sezon sonuna kadar herşey gün yüzüne çıkacak. Birileri yine biz en çok beşiktaşın hakkını yedık dıyecek ama biz yinede bu yıl şampiyon olacağız. Beni ilgilendiren bu.

0|0
    0|1
Yükleniyor...