Benim gibi sanal ortamda kandırılanlar var mı acaba? ya da kandıranlar?

Birkaç gündür konuşuyorduk. Bugün bana resimlerin kendisine ait olmadığını söyledi. Hatta adının, yaşının, yaşadığı şehrin yani tümden bir yalan olduğunu söyledi. Aslında çokta umursadığım biri değildi. Ama bir garip oldum.

Benim gibi sanal ortamda kandırılanlar var mı acaba? ya da kandıranlar?

0|0
69

En İyi Erkek Görüşü

• Görmediğin tanımadığın kişilerle sanalda ne işin var neyine yetmiyor gerçek hayat. Ondan sonra beni kandırıyorlar dersin.

0|0
    0|0
    • sıkılmıştım connected2.me diye üyelik gerektirmeyen bir siteye girdim her zaman yaptığım bir şey değil bu

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• valla ben doğruları söylüyorum hadi lan yalancı şerefsiz diyip terk ediyorlar doğruluk bu devirde işe yaramıyor arkadaş :))

0|0
    0|0
  • hayır..da bosver salla gıtsın

0|0
    0|0
  • konuşma bir daha.

0|0
    0|0
  • Kandırıldim bakireyim dedi evli çıktı

0|0
    0|0
  • Kızın biri kendini adriana lima gibi anlatmıştı.Selami şahin gibi bıyıklı çıkmıştı

0|0
    0|0
  • ne dedi çok param evim yatım katım mı var dedi.sende kandın değilmi:)

0|0
    0|0
  • Muhaha ben tanisirken hep yalan soylerim :D

0|0
    1|0
  • Hepsinin canı cehenneme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Arastırmalarıma göre kadınların geneli sanal ortamda en çok isimlerini yalan derlermiş ama beyler hep olamadıkları ve olmak istediklerini söylerlermiş yani genelini işi, yaşadığı yeri vs.. hepsi yalan..

0|0
    0|0
  • Gözünüzü dört açın

0|0
    0|0
  • henüz kimseye kanmadım çünkü en fzla mesajlaştık bilemicem yani ne doğru ne yanlış fikirlere bakıyorum ama kısmet .kandırmasınlar yüttfeeen

0|0
    0|0
  • bu siteden sitedeki herkesi kandıran biri gelip geçti.

0|1
    0|0
  • Allah korusun :D sanal ilişkiye karşıyım ben.

0|0
    0|0
  • kandım ya hem de çok fena. adı yaşı işi hepsi yalan çıktı. artık sanaldan muhabbet etmiyorum kimseyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...