Bir bayan bunu yapsa ne düşünürsünüz?

gün gece canım cok sıkıldı yapacak bırsey bulamadım bende leopar desenlı oje surdum aynı desenlerde göz makyajı yaptım .. saclarım zaten maşalıydı o şekilde resim çektim face attım.. tamamen sıkıntıdan hani bir mesaj verme çabası yok.. ojelerle ws çekildim oyle.. aldıgım yorumlar bunlar ;

- cok guzel , orjinal , özgün , çekici . .

- Sanat eseri gibi olmuş

- G.tume benzemiş bu ne boyle.

- Apaçiye dondun iyice

- Cok seksi.. havalı.

siz ne düşünürsünüz ? resım yukleyemıyorum çok çalan oluyo geçen waffleperisi ile bir çorap ykledık 2 saat fake soru soruldu kendılerınınmış gıbı alanlar oldu :))) bakarım belkı sonra sansürlerim profil fotomdakı gıbı atarım :D bellı olmaz sağm solum.. :D

• Gayet seksi olur bence.. orjinal :)
    33% (2)0% (0)20% (2)Oy Ver
  • Hiç begenmem o ne öyle şebek gibi.
    17% (1)75% (3)40% (4)Oy Ver
  • Arkadas haklı apaçi gibi olur oyle
    17% (1)25% (1)20% (2)Oy Ver
  • Bence cok havalı durur , tarz sonuçta
    33% (2)0% (0)20% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Dün gece yazacaktım.. elimin ayarını öpeyim gün gece yazmışım :D
profil fotoma yukledım resımlerden bırını ... ona gore yorumlayabılırsınız

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi resime bakarak şunu söyleyebilirim ki;

Saç rengi, göz kapakları üzerinde ki desen ve ojenin uyumu hem marjinal bir etki yaratmış hemde bir nevi çekicilik unsuru içeriyor. Yani özetle evet can sıkıntısından yaratıcı ve güzel bir şey geliştirmişsin..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bide gırbaç oldumu tereyağlı pilav gibin olur:/

1|0
    0|0
  • E) hiç biri. Bence çocukluktan başka bişey değil, bunun neresi bir erotik çağrışım yapmış da seksi demişler ben anlam veremedim doğrusu. Gereksiz bişey, hiç de yakışmamış. Gerçekler acıdır, kusura bamya. Daha düzgün bir makyaj yapabilirsin kendine. AYrıca madem boş vaktin var bu kadar, makyaj yapmak yerine aç yeni bir kelime öğren, ne bileyim kitap oku, bişey yap... söylediklerim kaba gibi gelebilir, sadece kibar sözleri seçmek için uğraşmadım, sertbir şekilde eleştirdiğimi düşünme. Kendini geliştirmenin makyaj yapmaktan daha önemli olduğunu kendin de biliyosun.

0|0
    0|0
    • yeterınce okuyan biriyim zaten.boş vakitlerimin hepsini bu sekılde gecırmek zorunda değilim bıraz eğlenmek herkesın hakkı. ve bu seksilik olsun aman begenılsın dıye yapılmıs bırsey değil fotografla ugrasmayı sevıyorum ve bu sekılde bırsey yaptım. begenmemiş olabilirsin eyvallah ama daha duzgun yorum yapabilirsin.

• Yapım böyle, yazı yazrken nedense çok kaba gibi oluyor. Yani ben yazarken kaba gibi düşünmüyorum ama okuyan herkes kaba olduğunu düşünüyor. Farkındayım onun, ama insanları kırmak için değil, yapıcı olmak için eleştiren birisiyim.

• Hoş görünüyor. Apaçilikle alakasını çözemedim.

1|0
    0|0
  • sevmedim bu tiplemeyi :P

0|0
    0|0
  • Hic sevmmedim :)

0|0
    0|0
  • Gözlerimizde canlandırmak yeterli bir sonuç sağlamaz. En azından benim için, diğer kişileri bilemem.

0|0
    0|0
  • zayıflaman lazım canım ojelerinin gzelliğini ellerinin dolgunlugu gölgede bırakıyor

0|0
    0|0
    • eller tombik ya :D seviyom onları ben ama :D

• seviyorsundur dogrudur ama ojelerin güzel cekici ama ellerinin dolgunlugu gölgede bırakıyor odak noktasını değiştiriyor ilk baktıgımda ojelerin dikkatimi cekmedi ellerin dikkatimi cekti

• Gece canları sıkılmış, motive olmak adına gece bakım mesaisine çıkıp takibindekilerle paylaşmak istemişler ve yorumlar nasıl olacak diye merak ediyorlardı. Geceleyin değişiklik olmuş oldu

böyle düşünürüm.

cut.

0|0
    0|0
  • tek amacınız daha güzel görünmek sonra neden erkekler bize sadece o gözle bakıyor diyosunuz.burda hepsini savunmuyorum.ayrıca ankette sadece nasıl göründüğünü sormuşsun hakkında ne düşündüklerini değil.la bide ciddi ciddi makyaj tavsiyesi veren erkekler var :D

0|0
    0|0
  • Atsan yorumlarımız daha sağlıklı olabilir bence :D

0|0
    0|0
  • Beğenmedim ben olmamıs

0|0
    0|0
  • ÖZENTI HANGI FILIM AKLINDA KALDI

0|0
    0|0
  • güzel de fazla dağınık gibi sanki ya saçın filan :)

0|0
    0|0
  • Çok thatlı görünüorsun yhaaa. Bsg

üzerine alınma bacım

0|0
    0|0
  • barmaklar dolma gibi çogoş! <3

0|0
    0|0
  • g.tüme benzemişsin diyen yorumcuya selam olsun! çok şeker <3

0|0
    0|0
  • b diyorum ama takdir de ederim

0|0
    0|0
  • sen faceni ver bir bakalım simdi senı öyle hayal edemicem valla kediyemi döndün leoparamı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Profildeki çok güzel. Hiç de apaçi gibi değil; onnar kıskancından söylemiş.

0|0
    0|0
  • Gayet seksiler bebeğim direk görmüş biri olarak söylüyorum :D

1|0
    0|0
    • hee bizde gördük acayip seksidi kalkan kuşu düşürdü :))

• makyajını nasıl yaptın? güzel ve degısık olmus.

0|0
    0|0
    • üste acık kahve alta bıraz daha koyu kahve far surdum bırlestırdım onları... normal kursun kalemle koyu kahve farı nokta nokta bolum bolum surdum sonrada eyeliner ile deseni olusturdum :)) tesekkur ederm

Yükleniyor...