"Trabzonspor: Aziz Yıldırım, Türk Sporuna kara bir leke bıraktı" katılıyor musunuz?

link Katılıyor musunuz?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz Yıldırım'da, Hacıosmanoğlu'da aynı bok. Yaptığının (söylediğinin) arkasında duramayacak kadar gevşek bir adam. link

2|3
    1|1
    • Harbiden ya, bunu şimdi gördüm bide bunu adam diyorlar ya, orada o kadar polis korumasının arkasına sığınıp bağırman kolay, sahte kabadayı

• objektif olarak söylüyorum görüntüler kesilerek yapılmış . bazı fbliler adamın canına kast ettiler o da tahriğe kapıldı en azından küfür etmeyerek şikeci aziz gelsin lan diye bağırdı ne var bunda ?

• Olayı idrak edememişsin ki sen daha. Sana ne söylesem boş. Alakasız bir yorum. Engel...

Erkekler Ne Diyor 19

• bence her gordugu kameraya şikeci diyen ts yonetmi aziz yıldırımı hedef alırken tum fener bahce taraftarının sımseklerını uzerıne cekti. Başbakanın talımatıyla aziz yıldırımı namussuz şerefsiz insan diye iğnelemeye çalışan hacı osman oğlunu ve trabzon sporu ; bir beşiktaşlı ve çarşı sempatizanı olarak satılmış görüyorum. Haliyle bu insanların sözlerine katılmıyorum. Onlar objektif kişiler olsalar zaten 100 yıldır her takımın maç alıp sattığını sadece aziz yıldırımın hukumet eliyle hükümete karşı olduğu için fişlendiğini beyan ederlerdi.

1|0
    0|1
    • Aziz Yıldırım belki çok şike yaptı ama kesinlikle o bir İ. Hacıosmanoğlu olmadı hiçbir zaman. Aziz Yıldırım Fb menfaatleri için şike yaptı cezaevine girdi ama hiçbir zaman sırtını başbakana yaslamadı.. Hep kendi oldu. Eğer ki İ. Hacıosmanoğlu sırtını başbakana dayamayıp böyle davranmaya devam etseydi ona da helal olsun derdim ama bu sefer işin rengi başka hemde bambaşka ...

• bu ülkede her takım maç alıp sattı, ama hiçbiri fenerbahçe kadar bokunu çıkarmadı. Bunda suç fenerbahçede mi? Hayır Aziz Yıldırımda. hala Aziz Yıldırımı nasıl destekliyor Fener taraftarı anlamıyorum. adamın türk futbolunu bırak, Fenerbahçenin futboluna bile maddi destek sağlamasından başka yararı yok. 'Ben şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım, kendim için yapmadım' diyerek lafı 'cezayı bana değil,takıma verin ' demeye getiren adamı hala bu takımın taraftarları seviyosa burda bir sorun var demektir.

1|1
    0|0
  • FB li olarak haksız diyemiyorum. Bu kadar FB sevgisi zaten zarar verirdi ki verdi de.

1|1
    0|0
  • Yıllarca şehirlerine gelen her taraftar ve futbol klübü resmi otobüsünün camlarını patlatmadılar mı? Şiddete hayır eyvallah ama riyayada hayır..

1|1
    0|0
  • aziz yıldırım ne kadar boş adamsa i.hacıosmanoğluda o kadar boş adam bana göre

2|0
    0|1
  • azız turk sporuna gelmış gecmış en buyuk kara lekedır,ha bence sorun yok azız baskan cımbom sampıyon nasıl olsa:))

0|0
    0|0
  • Bir fenerbahçeli olarak görüşün doğru olduğunu düşünüyorum ama bunun Trabzonspor tarafından söyleniyor olması ironik.

1|0
    0|0
  • Sırf Fenerbahçe kitlesinin medyatik desteğini kaybetmemek için takımı kullanan, kanıtlı, hukuken kanıtlı bir kalpazan için leke bırakmak kelimesi doğru evet. Adam kanıtlı şekilde leke bırakmış. Buna ben veya başkası bıraktı/bırakmadı dese neyi değiştirir ki? "Sizce başarılı mı" deseniz kişisel görüş girer, bu KANITLANMIŞ bir kalpazanlık.

0|1
    0|0
  • katılmamak elde değil... uA

1|0
    0|0
  • bi kız böyle bir soruyu neden sorar ki

0|1
    1|0
  • Trabzonsporu ciddiye almıyorum

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|1
    0|0
  • amk artık türkiye de futbol da kalmadı ki ya

0|0
    0|0
  • tabi ya şikeyi sadece ibrahim akınla fenerbahçe yaptı gs ile ts zaten pürü pak güzide iki takımımız bizim la bozmayın ağzımı

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
  • kapkara hemde...

0|0
    0|0
  • Benim de arkamda siyaset olsa daha ağır konuşurum.

0|0
    0|0
  • doğrudur...

0|0
    0|0
  • tranzonspor çok temız ya

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kesinlikle evet ali şen varken sempati besliyordum fb ye ama bazı fenerliler yıldırımn verdiği zararın hala farkında değil .adam ipe giderken bile koltuk derdinde

1|3
    1|0
  • Yalaka Hacıosmanoğlu fazla konusmasın..

0|0
    2|2
  • Ben onların her açıklamasına katıldım şahsen özellikle satış işlerinden bahsettiğinde başkan baya güldüm :)

Ama kulüp baya zarar etti,kurallara uysalardı iyiydi

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım beni ilgilendirmiyor as olan fenerbahçedir

0|1
    0|0
Yükleniyor...