Kapat

Erkekde kesinlikle olması gereken kas

hem güç hem gösteriş açısından en belirgin kas grubu nedir en kolay nasıl geliştirilir hangi hareketle?

0|0
712

En İyi Erkek Görüşü

• En belirgin olması gereken kaslar göğüs ve omuzdur. Erkeğe heybet katan ve diriliği gösteren bunlardır. Kolay gelişen kas diye bir şey yok. Her insanda bu durum farklılık gösterir fakat yaygınca bilinen bir şey vardır o da pazu ve arka kol kasları en zor gelişen kas grubudur. Kimisinde de tam aksine kolay gelişir. O yüzden tüm vücut çalışmak her zaman senin kişinin yararına olur.

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 11

• Youtube da 8 dakika göbek ertime diye bir video var.

Ben bunu uyguluyorum, baya bir faydasını gördüm. Ha tabi öncesinde bel ve karını biraz ısıtman lazım, yoksa Allah muhafaza sakatlanırsın.

Zorlandığın zaman fazla kasmamak lazım, bırak hemen.

Ayrıca buna ek olarak sağlıklı beslenmek, düzenli uyku da önemli. Yağ konusunda aklıma hızlıca gelenler:

- Çay,kahve vb de şeker kullanımını bırak. Şekerin fazlası yağ olur.

- Alkol tüketimini minimize et. Alkolün fazlası şeker, şekerin fazlası yağ olur.

- Bol tahıllı ekmek dışında tüketmememeye gayret göster. Özellikle akşam yemeklerinde ekmek tüketmeyin, hele hele beyaz ekmek...

- Asansör kullandığın yerlere mümkünse merdiven kullan.

- Kavrulmuş kuruyemişi kes, akşam 21:00 den sonra birşey yememeye dikkat et...

Bunları 6 ay yap, sonra yine konuşalım :)

Onun dışında tek başına yaparak mucize sonuç görebileceğin bir yöntem yok... Bu, ingilizceden 10 alıp, Matematikden 4 getirip sonra da takdir almayı beklemeye benziyor :)

0|0
    0|0
  • kızlar ıcın adonıs baya yaygın. adonıs bu arada sadece fıt vucutta olur kızlar ağzının tadını bılıyor.

0|0
    0|0
  • Omuz göğüs kol bana göre..

0|1
    0|1
    • nasıl çıkartabilirim peki zormu en ideal hareket nedir birde +1

• Hımm tamam düşündüm iyi olabilir :)

• Kardeşim nasıl çıkartırsın bir düşüniyim İyi bir spor salonuna yazıl sadece SABIR istiyor başkada birşey gerek yok sadece SABIR'lı ol kendiliginden hissediceksin zaten birşeyler oldugunu hissettigin an daha çok hissetmek isteyeceksin öyle öyle iyi olucaksın :) Evet yeterince iyi xsananex :)

• Dumbell çalışması yaparak geliştirebilirsin :) Bollardan başla kol ve omuz kası kesinlikle olmalıdır.

0|0
    0|2
    • :D Bende var kas çok karizma yapıyor adamı hem görünüş hem güç bakımından :) Bir salak herkesi eksilemiş kesin göbekli göbeldir :D kodumun bebesi la :D

• pipi kasın yoksa durum vahim..sdfjsdl

0|0
    0|2

• Beyin !

0|0
    0|2
  • omuz ve göğüs kasıyla ense kası da olmalı... karın düz olursa normal işte...

0|0
    0|0
  • göbek kası:D

1|0
    0|1
  • Kol ve göğüs max.6ayda çıkarlar düzenli ve disiplinli çalışırsan

0|0
    0|1
    • hangi hareketle mesela dumbellda var

• kol ve göğüs kası

0|0
    0|0