Sizce A Milli Futbol Takımı gruptan çıkar mı?

Sizce şansımız var mı? 2 maçtan 6 puan çıkarıp Macaristan'ın puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Yeni teknik direktör Fatih Terim ile 2014 Dünya Kupasına gidebilirmiyiz?

• Gruptan çıkarız
    70% (7)67% (10)68% (17)Oy Ver
  • Gruptan çıkamayız
    30% (3)33% (5)32% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• her oyuncumuz yedekler ve teknik ekip dahil herkes yüzde yüzünü verip konsantre olurlarsa ve akıllı oynarsak çıkmamamız için bir neden yok. ikincilik için çekiştiğimiz romanya ve macaristandan daha iyi bir takımız. macaristan'ın puan kaybedeceğine de inanıyorum. romanya'yı da hertürlü geçeriz. galip gelirsek en az +2 averaj daha ekleyeceğiz şimdiki durumumuza

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fenerbahçeli olarak fatih terim ile dünya kupasına gideriz.

1|0
    0|0
  • Herkes öyle düşünüyor özellikle Estonya maçı daha bir güven verdi Hollanda'da bizim takımımızda kazanmak için sahaya çıkacak umudumuz play-off

0|0
    0|0
  • Fatih hoca bu olmazı oldurur.

0|0
    0|0
  • inşallah çıkarız ben umutluyum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Macaristanın puan kaynetmesi hollanda deplesmanından çok normal biir durum

Ama romanya andorraya 6-7 gol atması lazım sanırım bizim averaja gelebilmesi için.

Ve son maçta hollandayı yenersek grup 2. si oluyoruz

çok zor ama imkansız değil.

0|1
    0|0
  • Gruptan çıkarız

0|0
    0|0
  • Zor fakat imkansız değil Euro 2008'i hatırlayın. Estonya'yı yendiğimiz takdirde Hollanda'yı yeneceğimizi düşünüyorum.. Eğer çıkarsak tekrar Dünya 3.lüğü gelebilir o gazla :D

0|0
    0|0
  • Fransa gidiyor ya ow yeah

0|0
    0|0
  • Fatih Hoca varken ben daha bir umutlu bakıyorum ama gelecek günler bize gösterecek

0|0
    0|0
  • Gruptan çıkarız

0|0
    0|0
  • gıdemeyız cok zor

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • çıkamaz dedim çıkamadı

0|0
    0|0
  • Sneijder ve kuyt Türkiye karşısında patlama yapar bizde bu şans olduktan sonra

0|0
    0|1
  • O iş yaş malesef

0|0
    0|1
Yükleniyor...