WTA Championships İstanbul sezon sonu turnuvasına gidecek varmı?

22-27 ekim arasında düzenlenecek turnuva geçen sene ben gittim gerçekten çok güzel bir ortam var.Tenisten anlamayan birisinin bile gitmesini tavsiye ederim.Sizin gitme planınız varmı? üzücü bir haber vereyim maria sharapova yok :/

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aga kaçmaz valla geçen sene gitmiştim bu senede gideceğim Allah nasip ederse. Bu sende son artık bir dahah dünya gözüyle göremeyiz bunları. :(

Sharapova olmaması üzücü ama bana artık eski tadı vermiyor sharapova, Amerika açığada katılamamıştı ordaki sakatlık problemi halen devam ediyor sanırım. Onu yerine wozniacki var ben çok beğeniyorum oda istanbula gelebilir, eski forumuna kavuşmuş petra kvitova var onuda söverim hürrem sultanı(meryem üzerliyi) andırır kendisi :)

ilk 7 belli gibi, s.william, v.azarenka, a.ranwaska, li na, s.errani, p.kvitova, j.jankovic

8. içinde kerberle wozniacki şu an kapışıyolar gibi ama wta turnuvaları devam ediyor alınan son puanlar belirleyecek sıralamayı. benim için kerberde olur wozniackide ama woz u daha çok istiyorum. Hepsini seviyorum aslında. :)

Bu arada 2005 yılında Atp Tour lardan bir tanesinin İstanbulda yapılması için anlaşmalar yapılıyormuş. Allahım inşallah o günleri bize gösterir. Dünya gözüyle nadalı, djokovici ve efsane roger federer reisi emekli olmadan görürüz inşallah.

0|1
    0|0
    • of katılıyorum dostum şu nadal buraya bir gelse isterse 500 tl olsun gidecem macına

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden İstanbul :((

0|0
    0|0
    • Zaten böyle bir turnuvanın Türkiyede yapılması büyük bir olay, İstanbul dışında nerede yapılabilir ki mesela, Tunuvanın yapılacağı sinan erdem yeşilköy havalanına 10 dakika araba mesafesinde belki ondandır :)

• Geçen sene istiyordum gidemedim seneye demiştim :)

Ama gitmeyeceğim..Azarenkaya başarılar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• geçen yıl finale gitmiştim çok da keyifliydi şansıma maria sharapova - serena williams kalmıştı bir de . Bu sene de gitmeyi düşünüyordum ancak yarı final ve finali paket yapmışlar 80 lira olmuş. Maalesef zor görünüyor. Yine de böyle bir organizasyonun burnumun dibine gelip de gidememek kötü tabi.

0|1
    0|0
    • ben agnieszka radwanska-sara errani macına gittim geçen sene tenis tarihinin kadınlarda en uzun macı oldu 20 tl di maria sharapova-victoria azarenka yarıfinal macına gittim 35 tl di yurt dışında bu maclar çok pahalı 80 tl yi çok görmemek lazım. sonucta yılda bir kere üstelikte bu son yıl.

• öyle aslında ben de finale 35 liraya gitmiştim ama ne bileyim gidebilirim yine belli olmaz benim işim :D

• bis ailecek gidecez çok seviyos çok gidiyos

0|1
    0|0
  • bilet ayarlayamadım daha ama kesin gibi ordayım

0|0
    0|0
    • Bence geleceğin yıldızı Çek raket Kvitova yavaş yavaş tırmanıyor zirveye ama maalesef İstanbul’dan çekildi yerine pek tanıdık olmayan bir isim gelecek Avustralyalı raket Samantha Stosur gelecek.

• keşke gitseydim

0|0
    0|0
  • yok ben gitmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...