Iş yerinde mobing başınıza geldi mi

röportaj muhabiriyim, eski iş yerimden patronumun bana olan ilgisini belli etmesi etmesi üzerine ayrıldım. bu durum beni çok sinirlendirmişti, yeni iş yerimde bugünde patronun bana olan yakınlığını hisseder gibi oldum, gerek elini omzuma atması bakışları, kadın hisseder derler ya öyle işte. bu durum başınıza geldi mi, ne yapmam lazım. uzun boylu biri değilim ama fiziğim düzgün her girdiğim ortamda genelde dikkat çekerim ama bu durumdan sıkılmaya başladım.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• sizin durumunuz mobing değil açıkça tacizdir... aranızdaki mesafeyi koruyucu tavırlarda bulunun, gerekirse sözlü uyarılarda yapın... eğer bu gibi el kol hareketleri ve ilgisini belli edici sözleri şahitler eşliğinde kanıtlayabilirseniz maddi ve manevi tazminat davası açabilirsiniz... Maalesef Türkiye şartlarında sizin gibi olan bir çok hanım vardır.. Kimbilir ekmek parası olduğu için sesini çıkartamayanlarda vardır elbette... Geçmiş olsun dilerim ve ayrıca taviz vermediğiniz içinde kutlarım...

0|0
    0|0
  • Eğer mobbinge maruz kaldığınızı düşünûyorsaniz şahit ve delilleriniz varsa savcılığa dilekçe verip suç duyrusunda bulunabilirsiniz

0|0
    0|0
  • evet tabiki özellikle stajyerlerin başına çok gelir mobbing olayı hele birde iş kanunu bu iş için bir önlem almıyorken adam dünyanın parasını kazanır dükkanından ama stajyerine hem para vermez hem sigortası okul tarafından bedavadır fakat sözüm ona işveren stajyeri dövmekten aşağılamaktan hiç kaçınmaz aksine hiç korku olmadan stajyere mal muamelesi yapar baksan evindeki köpeğine ineğine aynı muameleyi yapmaktan kaçınır neden:çünki ona para verdi

0|0
    0|0
  • pek mobbing gibi durmuyo bu.. hoşsan bir şekilde çekiciysen ki kendinde demişin yokluyolardır tavırlarını

0|0
    0|0
  • Bu durumu ben bile yaşamışken kadınların yaşaması çok normal. Günlük hayatında sürekli iletişim kurduğun ailenden daha sık gördüğün birine ilgi duyman ne kadar normalse

0|0
    0|0
  • ego tavan yapmış ..

0|0
    0|0
  • beni de çok taciz ediyolar ya pff sıkıldım .s.s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çalışmıyorum baba parası yiyorum:D

0|0
    0|0