Futbol konusunda kendimi nasil gelistirebilirim ?

Arkadaslar takimda oynuyan varsa veya bu konu hakkinda bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi ? simdiden saolun

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• topu ayağna al merdivenlerden topla beraber çık ve in kontrollü bir şekilde tabiki,

bir duva bul duvara karşı tek pas yap bir sağ bir sol, mesela sağla vurdur solla durdur..

topu epey yükseğe at yere sektirmeden ayağınla istopla

top saydır sürekli sağ sol diz, yapabildğin kadar yap -Alıntı-

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak futbol oynayabilirsin , kendinden iyi kişilerle ve her seferinde farklı insanlarla maç yaparak geliştirebilirsin .

0|0
    0|0
  • Takıma şu yönden gerek var bence bir yerden sonuçta temeli tekniği almalısın sonra takımdan ayrıldığını varsayarsak sen aldığın teknikle kendince antrenman bile yapsan gelişirsin ama maç yapmakta çok önemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sabahları 7-7:30 arasında koşuya çıkıyodum ben lisedeyken dersten önce. Halı sahalarda da herkes yorulduğunda ben alışık olduğum için kolay kolay şişmiyodum. Akşamları da okul çıkışı topumu alıp tek başıma okul bahçesinde şut çekiyodum yarım saat falan. az gibi geliyo ama 2-3 ay dene farkı görürsün :D

0|0
    0|0
  • Futbolcu olmak mı istiyorsun yoksa halı sahada arkadaşlarla oynamak için mi.?

0|0
    0|0
    • halisahada

• Severek oynamalısın öncelikle. Kondisyon ve teknik çalış.sürekli antreman yap. mesela hantal insanlar iyi futbol oynayamazlar . Zeka.hız ve teknik birleşirse mükemmel birşey çıkar ortaya. İnternette eğitici videolar var. (Futbol okuluna gitmedim)

• çok kötüysen uğraşma derim futbolcu olacam diye futbolda en önemli şey kendine güvenmendir sonra fizik gücü kondisyon yetenek

0|0
    0|0
  • bir ara okul takimindaydim,surekli kondisyon sart.

0|0
    0|0
  • başka spora yönel

0|0
    0|0
  • kondisyhon şart aga

0|0
    0|0
  • hergün oyna ister istemez gelişirsin zaten

0|0
    0|0
  • 2.lig'te oynadım. öncelikle koşulara çık önce bir dayanıklılığın artsın. sonra taktiğe geç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...