Başbakanın Fenerbahçeli olduğuna inanıyor musunuz ?

Bu gün yine bir açıklama yapmış. Trabzon başkanı Hacı osmanoğlunu tebrik etmiş, çok sakin davrandı olaylar karşısında diye. Aslında olayları başlatan kendısıydı. Hakemi kaça satın aldınız sorusuna başkanınıza sorun satın alma ıslerine o bakıyor dedi. Şimdi bu sakin davranmak mı ? Aziz yıldırımın eskı bir chp li olmasıyla yönetiminin devrilmek ıstendıgını dusunuyorum. Çünkü hem gs hem ts nin türkiyede hukumetle arası çok ıyı başkanları var. Ayrıca gs nın stadı tamamlandı ts ye de super bır stad yapılıyor. Beşiktaşa gelince turkiyede hukumete en muhalif guruba sahıp çArşı. haliyle onlarda hükümetin hedefindeler. Stadları ıcın yardım taleplerı reddedildi. Sizin düşüceleriniz neler ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• bunun tayyibin fb liğiyle alakası yok. fb nin hermaçında stat heryer taksim heryer direniş diye inliyo. tayyibe karşı çıkan en büyük gruplardan ikisi fb nin biçok grubu ve çarşı grubudur.ikiside hedefteler tayyipte alaşağı etmek için elinden geleni yapıyo ama boşuna.

0|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok güzel hikaye yazmışsın tebrik ederim Tayyip olmasa bugün Fener 2. ligde mücadele ediyordu ama Tayyip TFFnin başına Tüpçüyü koydu ve Fener Türkiyede hiçbir ceza almadı

Aziz Yıldırım Başbakanı Kadiköyde taraftarların önünde alkışlatırken Galatasaray taraftarları hem Hamburg maçında hemde TT arena açılışında tepkisini ortaya koyuyordu

Eğer bu sezon Şampiyon olamazsak bunun sorumlusu AKP VE TFFdir

2|1
    0|1
    • tayyip olmasa başımıza şike safsatasını çıkaramayacaklardı

galatasarayın başarısızlığını tayyipe mi bağladın zaten şampiyon olamazsınız:))

• Hacıosmanoğluna laf atarsan bişey yok karşılık verirse tahrikmi oluyor sadece dünkü olayları değil geçmişteki olaylarıda ele alırsan ortaya çıkarki f.bahçeli belli bir taraftar kitlesi 5 bin kadar hepsi terörist giden her şampiyonlukta yakıp yıkmadılarmı.kaldıki hacıosmanoğlu doğru söyledi o lafıyla.aziz yıldırım türk futbolunun yüz karasıdır tranzonsporuda hiç sevmem ayrıca Beşiktaşlıyım

0|1
    1|1
    • a.yıldırım türk futbolunun yüz karasıdır kabul, şike konusunda trabzonun hakkı olan şampiyonluk kupaası verilmemiştir ve trabzonun hakkı yeniyor bu da kabul, ama dünkü maçtan sonra eminiyet görevlilerini dinlemeyip stadın çıkışında maçtan sonra en gergin anda taraftarların içinde basın açıklaması yapmakta iş değil be kardeşim, o da tahrik ediyor provoke ediyor, arabaya binerekende kafasını çıkartıp tarftara laf yetiştirmesine ne demeli? ben kokrkuyorum bir gün kan akacak gerçekten

• valla fenerbahçede resmi sitesinde bugün açıklama yaptı, tam tersini söylüyor :)

• sen ne ayaksın sendemi emek hırsızlarını savunuyorsun senin biyerden haberin yokmu biraz dışarı cık hava ol bak dünyada ne oluyor .hakemi kaca satın aldınız sorusuna ne diyecekti en dorusunu söyldi azizenin işi öyle hakem satın alma ama cok güzel bir cevap verdi tüm fenerlilere .gercek olan bişey var tek eylence fenerbahce:)))))))))))))iyiki varsın şikebahce iyiki varsın azize.sende bilip bilmedigin yere konuşma tamam bu konular belli seni aşar sen git evde yemek yap ne bileyim değişik şeylerle ugraş tamam

1|0
    0|2
  • kesinlikle katılıyorum sana çok güzel söylemişsin helal olsun 5 * verdim elimde olsa bütün yıldızları verirdim

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli diyemeyiz anti fenerbahçeli diyebiliriz çünkü konu fenerbahçe olunca rakip kim olursa olsun savunmaya geçiyor. ts başkanı hacıbilmemneoğlunun suçlu olduğu stattan çıkma olayında bile onu savunuyor. elini eteğini siyasetini fenerbahçenin türk futbolunun üzerinden çekmeli

0|0
    0|0
  • çarşı grubu spora siyaseti alet etmeye çalışmasın statlar siyaset meydanı değil en sonunda çarşı takımlarını küme düşütecek ya da futbol oynanmayacak 5 yıl türkiyede o zaman mı akıllanacaklar sonuçta beşiktaşı destekleyen akpliler galatasaraylı chplilerde var saçmalayıp durmayın

1|0
    0|1
  • Cok güzel seneryo ciziyorsun besiktas fener gs ve digerleri a taraftar gurubu b taraftar gurubunun babalarinin takimi degil her gurubtan her inanctan kesimdem gönül veren insanlar var bir basbakan kalkicakta taraftar guruplari icin takimlara tavir alicak ölemi kafan bukadarmi calisiyo senin

0|0
    0|1
  • ne diyecektiiiii yalanmı söylesin adam

0|1
    0|1
  • derin mevzular bunlar

0|0
    0|0
    • dün akşam dinledim kendisini bizi kimse uyarmadı oraya doğru yönlendirdiler diyor söyleseler çıkmazdık içeride beklerdik dedi

• Biri doğru ben hacıosmanoğluna inandım.aziz yıldırımın şikeci olması vs vs hepsi kenara insanlığını bile kaybetmiş bir adamdır o nedenle söylediği hiç birşeye itibar etmiyorum

• Öyle soruya böyle cevap iyi demiş adam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• peki aziz yıldırım ve alex başbakanı özel ziyaret ederken aman bu akp ci hükümet yanlısı demıyorsunuzda Trabsonspora yapılan şiddeti makul göstermek ıcın başbakan şöyle dedı hükümet ts nın arkasında dıyebılıyorsunuz..aynı dönemde şike olayı yüzünden sadri başkan basbakan ıle görüşmek ıstedı fakat geri dönüş olmadıgını söyledı.artık şu trabzona yapılan haksızlığı dürüstçe kabul edin hırsızları savunmaktan vazgeçin

0|0
    0|0
  • Başbakan size Topuk yaylasını peşkeş çekerken neden kimsenin sesi çıkmadı acaba

Bu ülkede devletin düşman olduğu tek kulüp Beşiktaş. Neyse ki bizde onlara muhtaç değiliz.

0|0
    0|0
  • Hacı Osmanoğlunun açıklamalarına ben çok güldüm,ama Fenerbahçe basketbol takımının cumhurbaşkanlığı kupasını almasından sonra onları arayıp tebrik etmesi bile sıkı Fenerli olduğunu belli ediyor bence,ayreten Fener tam bir hükümet yanlısı kısacası CHPli diye indirmeye falan çalışmıyorlar

Siz hiç Tayyip'e karşı baş göstermediniz çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...