İnat edip başardığınız bişey var mı ?

Arkadaşlar benim oturduğum apartmanın hemen yanında spor salonu var orda adam kas yapmış artistlik yapıyor kapının önünde gösteriş yapıyor resmen dar giysiler giyiyor çok pis koyuyodu öyle olması inat ettim kaç aydır evde çalışıyorum baya değişti vücudum dik durmayı öğrendim yürümem değişti özgüven yükledim resmen kendime vücudumda gayet iyi oldu . Benim başarmam bu şekilde oldu sizin var mı benim gibi inat edip yaptığınız bişey ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• İnat edip abimleehlıyete yazıldık sen alamazsın dedı ben aldım abım hala ugraşiyo;)))))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benim anlamadığım niye kendi kendine inata biniyon kız taktiği ama işe yarar düşmanın yanına gider süpersin abi ya güzel azim helal olsun ya falan pofpofla bir tiyoları kap nasıl çalışır ne yer ne içer

0|0
    0|0
    • Gerçekten iyi oldu spor yapmam göğüslerim ve kollarım gayet iyi tshirt giydiğimde çok belli oluyor omuzlar göğüsler filan dik yürüyorum bide gayet iyi herşey .

• düşman olma dost ol daha güzel fit görünnnnn

• lisede ilk dönem 9 zayıfım vardı abim hepsini kurtarırsan sana köpek alacağım dedi ve başardım hatta puanım yetmediği halde gayret ettiğim için teşekkür belgesi vermişlerdi bana :D

abim öküzü de tuttu bana kangal getirdi

0|0
    0|0
    • Puan yetmediği halde vermezler dostum . Kangal ne yav :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Mermeri deldim

0|0
    0|0
  • Bende 2 aydır spor salonuna gidiyorum yavaş yavaş şekillenmeye başladı bakalım..

0|0
    0|0
    • Ben 9 aydır çalışıyorum devamda ediyorum ayrıca kickboksa gidiyorum çok şey öğrendim ordada çok çeviğim . Yakalayamaz çoğu kişi iyice öğrendik valla iyi oldu . Sporu artık çok seviyorum bırakmak hiç gelmiyor :)

• Bende bırakmak istemiyorum.zaten bırakınca yağ falan bağlıyorlar öyle bir görüntüye hiç dayanamam :)

• İnat edip 1 gün çay içmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...