Evet şuanda işsizlikle ilgili olan veya fikri olan arkadaşlar ne düşünüyorlar bu konuda?

**Sizin hiç arkadaşınızın torpille işe girip kendinizin sıkıntılı günler geçirdiğiniz oldu mu benim oldu**Sonrada sanki akıl verme ya da sorunun kaynağı kendinizmiş gibi itam ya da söylemle karşılaşıp sistemi gözardı eden oldu mu benim oldu**Sonuç mu insanlar umurumda bile değil ne insana saygı nede başkası gerçek olan işini bilen yol alıyor,insanlar anca dedikodu yapar a ahmet"te bak çalışmıyor kaç ay oldu diye arkadan laf yapar malesef böyle o yüzden mutluluğun formülü sıfır taviz sert çıkmak kimseyide önemsememek ben öyle yaptım bana adam söyle faydası ekonomik olarak olsun 10 tane yakının olacağına böyle tanıdığın olsun yeter.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Herkes çalışıcak dıye brı kaide yok aqwq

0|0
    0|0
    • Nasıl cevap vermek istedin tam olarak açmamışsın yani kiminin durumu iy demek mi istiyorsun ya da çalışmam gerekmiyor benim öyle derdim yok para anlamında mı demek istiyorsun açarsan anlarım sevinirim.

• Uslubuna dikkat et sadece şöyle diyebilirdin kiminin durumu iyidir çalışmak istemez vs. ama öyle bir yazınca karşında okuyan direkt suratına şamar atmışsın gibi geliyor,o yüzden dediğini anlıyorum orası elbet öyle yani zaten herkeste çalışıcak diye soruyu sormadım genel olan bir durumla ilgiliydi soru..

• Sende bı tarafından anlam ıyı oku o zman dengesız şey.

• Bana akrabam bile resmen ahlaksız teklifte bulundu bir işe sokup bir yerlere getirmek için.. Yapamadıklarım benim hatammış gibi yüzüme vurup bundan sonra yapabilmem adına izlemem gereken YOLLARI(!) anlattı. Sonuç mu? Hala işsizim. Çünkü kendisini dinlemedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...