Kader mi değil mi?:S:SS

Okulda sevdiğim bir çocuk vardı.Tanışmadım konuşmadım ama öyle sevdiğimi düşünüyordum.Akadaşlarımda söylemekten zarar gelmez deyince.Facebook'una ondan hoşlandığımı söyledim.Ve takmadı beni.Görüldü yazısıda ortadaydı yanii en azından bir cevap yazamaz mı senden hoşlanmıyorum desin tamam desin ok desin bişey desin isterse sevmesin nefret etsin umrumda değil yani sonuçta onun bakışı ama çok moralim bozuluyor böyle.Okuldada hep görüyorum.Bugün koridorda dururken duvarın ordan bakarken tam karşıma çıktı çocuk öyle bakakaldım gözlerine belki tanışır diye bir hevesim vardı hiç takmadı bile yanımdan geçti gitti.Bide bu kader mi değil mi sabah sınıftan çıkarken aynı çocuk kapının önünden geçiyor ne zaman bahçeye çıksam önümde beliriyor.Benim görmek istediğim şeyler mi bunlar yoksa halbuki onu doğru kişi olarka düşnüüyordum hemde daha hiç konuşmamazıa bile bir insan bu kadar öküz olabilir mi cevap verin lütfen arkdaşlar -_- çocuğun inek olma ihtimalide var.Kızlarla dolaşırken hiç görmedim.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• hacı belkide dediğin gibi inektir umarım öyledir. belki yol yordam bilmiyordur bunların dışındaki ihtimal sewgilisi war o da olmadı adam terbiyesiz :D

1|0
    0|0
    • inektir ya sevgilisi olacağını hiç sanmıyorum hep erkeklerle telefonla uğraşırkende görmedim terbiyesiz olduğu kesin zaten -.-

Erkekler Ne Diyor 3

• Okulda karşına çıkma olasılığı yüksek.Buna alışmalısın kesinlikle.Zamana bırak.Gelen gelir.Gelmeyen gelmez.Fazla üsteleme derim..

0|0
    0|0
  • yani erkek inek olması için hep kızlarlamı doşlaşması gerekiyor kendin inek olduğunu belli ediyorsun farkıdamısın...

0|0
    0|0
    • hayır ders çalışıyo arkadaşlarından ayrılmıyo ultra inek bence bebek mi bu? bir cevap atamıycak kadar adam değil mi ya ben cesaretimi toplayıp söylüyorum o okulda mal mal bakıyo uzaktan adalet mi bu şimdi?

• ben elimden geleni yaptım yeterli bizde zorlama yok :)))

• sağlık olsun ne diyelim =)

• Lise mi bu okul ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vay öküz boşver salağı görmezden gel g.tü kalkmasın iyice

1|0
    0|0
    • evet bende öyle yapacağım zaten artık insan bir tepki verir.Bide o kadarda yakışıklı değil neyin kafasını yapıyo bu anlamadım :S

• Dikkatini çekmeye çalışıyoda olabilir ya da amaçsızda olabilir karışık bu işler :D

• kedi ulaşamadığı ete mındar dermiş.dddd

• değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...