Herkes askerlikte ilk gününü anlatabilirmi ilk gün nasıl geçer ?

1 ay sonra askere gidicem askerde ilk gün nasıl olur ?

Güncellemeler:
Birde birşey sorucam ben biraz asabiyim yeni giden asker üst devrenin sözünü dinlemek zorundamı dınlemezse nolur ?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• 2010 26 Şubat cuma akşam 16.30 Ankara buz gibi yağmurda var,çantalar didik didik ediliyor cepler boşaltılıyor,içeri adımını attığın an askersin devletin malısın sürekli itilip kakılıyosun,o gün yatacak yer bulursan ne ala biz gece 01 e kadar avluda ayakta bekledik. ertesi gün kayıt kabül işlemleri yine tüm gün bir o tarafa bir bu tarafa koştur dur uygun adımda.traş olmadan gelenlerin saçı 3 numara vuruluyor, akşama 4 aşı vurulacak kimsenin haberi de yok. banyo yok ilk 1 hafta unut. elbise verir vermez talimlere başlarlar hele birde bol aldıysan ya da bot sıkıyorsa ağlamaklı olursun acıdan :)) ilk ay hep sıkıntı sonra alışırsın çabuk bitirip gitmenin peşine düşersin

0|0
    0|0
    • Orda asabi dik başlı adamı sevmezler.alırlar ortalarına valla. tavsiyem ne yaparlarsa yapsınlar ağzını açmaaaaaa.

• bırı herkse atarlan dıyor bırı sesın cıkmasın dıyor valla ikılemde kaldım :D

• O herkese atarlan diyen askere gitmemiştir. adamı kuma gömerler :))

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 14

• Bok gibi her köşeden öcü çıkacak sanırsın. 15 gün sonra kendine gülersin.

0|0
    0|0
  • dalarlar

0|0
    0|0
  • bu kadar sapla nasıl geçecek bu zaman?

0|0
    0|0
  • giitik kıyafet verdiler hama gittik yıkandık kamuflajları giydik yemek verdiler yedik yat dediler uyuduk( bok uyuduk )

tavsiyem akşam 4 -5 gibi teslim ol ben öyle yaptım

0|0
    0|0
  • üst devrelere ters gidersen gününü gösterirler..ama nasıl..seni dövcek değiller ama kantinden bişiy vermezler çünkü kantinci üst devre banyoya almazlar çünkü banyocu üst devre her bir ayak işine seni yollarlar çünkü senden sorumlu olan çavuşun üst devre :)) anladın mı ?

0|0
    0|0
  • Ankara.. fena yağmur vardı. Telefonu enişteye teslim ettim. Elini öptüm helalleştik kapıdaki askere selam verdim valize falan baktı. Sonra bir grup askerden bir değişik çıktı. Bursalı mısın dedi güldü. Sivaslıyım ben hayırdır dedim. Sık duyarsın bu arada hayırdır derler bol bol :) kayıt kuyudat falan teğmen göz korkutcaö hesabı şekil yaptı bağırdı çağırdı. 102 kişiyeik herkese bot bağlamasını öğrettim 2 de yattım. Sabah 6 koğuş kalk !

0|0
    0|0
  • ilk gün isyan edersin nerden geldim ben buraya benim burda ne işim var lanet olsun allah kahretsin falan dersin koyun gibi geç şuraya gel buraya akşama kadar evrak işlerin sürer.. zaten o çuval gibi kamuflajları giyince berbat bir halde görünürsün. ama sonra o ilk günü hatırladıkça yerlere yatarsın gülmekten :)

0|0
    0|0
  • ben nasıl silah kullanıcam lan diye düşündüm :D, acaba teröristler gece basar mı buraya diye düşündüm

1|0
    0|0
  • Ilk bir hafta sicamazsin :D

0|0
    0|0
  • dınlemezsen hayatoıın kayar :)

0|0
    0|0
    • Neolur askerlık suresı ıle ılgılı sıkıntı flanmı olur yoksa ceza falanmı

• aynen ama cabuk gecıo rahat ool

• inşallah

• anlamazsınkı nasıl gectıgını ayrı bı dunya oldümmü ben ne bu dersınnnn ısyannnnnnn

0|0
    0|0
  • diskoda geçti

0|0
    0|0
  • Giderken en büyük asker bizim asker diye kandırıyorlar, nizamiyeye girince basıyorlar tokadı :D

1|0
    0|0
  • Yaş 33 oldu hala askere gidemedik ya la

0|0
    0|0
Yükleniyor...