Fitness yapmak için yazıldım ama gidemiyorum, yanlış mı yapıyorum?

Fitnessa yazıldım ama gidemiyorum, yanlış mı yapıyorum?

Sporun ve sporcunun yanında olma çabalarım, chapter 1

Ben fitness a yazıldım, parayı da bayıldım. İlk gün gittim, büyük bir heyecanla ama çok yoruldum işte. Hocam bana, salı, perşembe, cumartesi, olmak üzere 3 kere dedi ama benim gidesim yok. Yanlış mı yapıyorum?

Bir de dün konserde idim ama aklım burda idi. Sanki burası bağımlılık mı yapıyor ne? Size de öyle mi geliyor, yoksa geçer mi?

Güncellemeler:
birde site yöneticilerine burdan birşey sormak istiyorum. benim başlıklarımı neden değiştiriyorsunuz. bazı cevaplarım da yayınlanmıyor. Sebebini ögrenebilirmiyim.

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Spor güzel ya. Valla vücut yerine oturuyor. Eskiden gitmiştim birkaç sene. Güzel oluyor. Ben evde bile yatmadan biraz çalışma yaparım komple hamlamayayım diye. Aslında bende gideyim diyorum ya artık. Yeter bu kadar ara.. Hımm. Sizin orada kaça? Burada adam soyuyorlar resmen...

0|0
    0|0
    • en guzel spor her sabah kosmaktir :) sonrasinda da agirlik ve biraz kondisyon ki evde de yaparsin... :) spor salonlarina cok bayilmaya gerek yok. ancak iyi bak sporun degerini biliyorsun

• yok ben ciddiyim bu konuda :D hayatimda cok hasta oldugumu bilmem, en son 4 yil once grip oldum bir kac gun o da sadece biraz ates ve hapsirma ile gecti...

• Tamaam, bizde ciddiyiz :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Bence iradeni ortaya koyup devam et. İlk günler zaten zor olur, ham olduğun için oran buran ağrır hatta. Ama birkaç gün devam et, emin ol bırakmak istemeyeceksin. Kendi kendini motive etmek için spor yapan zayıf fit bayanların resimlerini posterlerini bulup as duvarına, sana gaz verecektir.

0|0
    0|0
  • Gitmelisin. Yaz geldi denize gireceksin. Konser yerliyse hep gidersin yabancılar daha başlamadı

0|0
    0|0
  • ilk hafta hamlarsınız ( her yerinize tatlı bi agrı alır ) yanlız aldıgınız agrı yerleri sizin yagların yakılıp güzel bi vucuda adım attıgınızı gösterir ben 1 2 sene yaptım ve hala eski formumda olmasam tatlı bi vucuda sahibim bayanlara bu durum daha bi yakılşıyo abartmayınca deneyin devam edin arkadaşımda sizin gibi düşünüyodu şimdi ise kapısından ayrılmıyor spor salonunun :)

0|0
    0|0
  • bizimde iş yerinden 3 arkadaş düzenli olarak fitnesee yazılırlar ama 1 haftayı geçmeden bırakırlar, bende evde bir sürü cimnastik ve kondüsyon aleti olmasına rağmen düzenli çalışamıyorum, ilk alındığında çalışılıyor sonra pes aslında düzenli yapılsa hem çok formda oluruz hede stressiz oluruz

0|0
    0|0
  • Evet 10 yaşımdan beri sporla iç içe bi insan olarak sporu sakın ama sakın aksatmamanı tavsiye ediyorum. Spor gerçekten insanı zinde tutuyo ve gerçekten de mutluluk hissi veriyor. Haftada 3 gün senin içn yeterli. Şöyle düşün yıllar geçtikçe vücudunun sarkmaya başlayacağını ve bunu kafana takacağını düşün. Spor yaparak bunun önüne geçebilirsin. Selülit biliyosun sizlerin belalısı ve kalçalardaki sarkmalar. Düzgün bi fiziğe sahip olman için spor ve yüzme gerisi hikaye.

0|0
    0|0
    • fizik iyi zaten benim temel amacım kondisyonu sağlamak

• müneccimisin acaba dediklerinin aynısını yaptım :)

• Ee kusura bakma boru diil 8 sene Galatasaray'ın altyapısında futbol oynadık. Antrenman sonrası veya sakatlık sonrası hayatımız spor salonunda geçiyodu. Şimdi de sporumuza devam ediyoruz. :)

• sizin gibiler gaza gelir pes ederler.

irade ve azim lazım bu işlerde.

mesela body falan böyle bir gaza gelir millet 3 gün sonra ağrıyor her yerim. :)

0|0
    0|0
    • ya bir şey daha diyicemde hoca hareketleri gösterme babında ellenmedik yer bırakmadı bir de ondan çekiniyorum. yanlış mı anlıyorum acep. o gidince de çocuklar geliyor bak hareketleri yanlış yapıyon diyorlar kendileri de öyle göstermeye çalışıyorlar. Hoca sonra yanımıza geldi seni rahatsız mı ediyorlar alıyım mı anahtarlarını mayk dedi. kendimi biraz kötü hissettim açıkcası. ne biliyim bana dokanmadan hareket gösterilmiyor mu ?

• yok ya maykı ben kattım araya. Ne biliyim böyle baktım biz hoca ile konuşuyorduk bir ara çocugun teki hocam dedi döndüm arkama baktım böyle pis pis sırıtıyor bize bakıp. ya ben hocadan utanıyorum biraz işte..

• yırtık ol biraz o zaman adam işini yapıyor :))) sonra işi çözdükten sonra elletmezsin :)))

• bak, gaza gelirsin..

link

0|0
    0|0
  • Zamanla geçer. Sporunu aksatma. 1 saati fazla görme bedenine. Benim vaktim olsa haftanın 5 günü giderim. Derslerden zor vakit bulabiliyorum

0|0
    0|0
  • Zamanla olumlu etkilerini gördükçe, 1 gün aksatsan bile kendini kötü hissedebilirsin. Olmayabilir de ama.

0|0
    0|0
  • yazık olmuş verdiğin paraya

0|0
    0|0
  • bende parayı peşin verdim, aylardır gitmiyorum.

0|0
    0|0
  • Doğru yapıyorsun çocuk aferin iyi yoldasın

0|0
    0|0
  • umarım gidebilirsin...

0|0
    0|0
  • baska zaman artık

0|0
    0|0
  • gitmezsen olmaz :D bari parana aci... hem spor iyidir yaptikca alisacaksin :D

0|0
    0|0
  • yazık

0|0
    0|0
  • Boşver gitme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sanki bu spor konuşnda beni yazmışsın sen..herzman spora sadece 3 dk uzaklıydayım ben ve nedense her gece kara veriyorum yarın gideceğim diye.. ve gidemiyorum :S

Bunun bir sebebi sporu bırakınca kilo almak korkusu.. ikinciside ve enbüyük sbebide üşengeçlik olabilir..

ama sen eneazından para vermişsin bence para para para diye düşün o zman ateşlersin belki kendini ... Hatat bu yöntemi düşünmedimd eğil ama bana herkes güldü elinin altındakini bırakıp paraylamı gitçen diye :S Çok dertliyimm bende bu konuda :( ah ah

bağımlık konuşna gelince her yeni şey heycan dolu şekerim

0|0
    0|0
    • spor yapmadikca selulit vb den nasil kurtuluyorsunuz ki ? :S

• :D:D evet sellulıtım aynı o gözluklu gıbı: P

Kızzlarda da gözukmuyor kı kalçalar basenler kapalı :..

hayır farkındayımda neden boyle üşengecım yaz gelıyor belkı bol bol yuzerım

ah şu guneş alerjım olmasa :(

• haha orada daha fazla actiramadik pardon :D mesajla atarim sana basenleri gorunen hallerini :D

• Bir keresinde ben de öyle yaptım. Hayatımda ilk defa yazıldım ve anladım ki öyle salon yerleri bana göre değil.

Yarısına kadar gidebildim :/

0|0
    0|0
  • Düzenli gitmeye başlayınca bağımlılık yapar spora gitmek. sık dişini düzene oturt, sonra gitmediğinde kendini garip hissedeceksin.

0|0
    0|0
  • Doğru yapıyorsun çocuk aferin iyi ya

0|0
    0|0
  • yazık olmuş verdiğin paraya canım

0|0
    0|0
  • istmeiyosan gitme.

0|0
    0|0
  • yanlış yapıyosun.