Hayatınızdan bir huyunuzu silebilmek vede kendinize bir özellik katabilmek gibi bir şansınız olsaydı...

Hayatınızdan bir huyunuzu silebilmek vede kendinize bir özellik katabilmek gibi bir şansınız olsaydı. Hangi huyunuzu siler ve kendinize ne katardınız. ( katacağınız şeyler insani olsun lütfen. Masalımsı şeyler değil.)

0|0
26|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 25

• Kendimi olduğum gibi seviyorum :).

0|1
    0|0
  • ben halimden memnunum

0|0
    0|0
  • her şeye muhalefet olma huyumu silerdim ve biraz daha konuşkanlık katardım ya da samimiyet mi desek şuna insanlarla muhabbet edebilitemi arttıracak bir şey işte :o

0|0
    0|0
    • Bilen kültürlü insan genellikle herşeye muhalefet gibi görünür ama bunun yanında bilmeden konuşanda muhalefet gibidir. Umarım seninkisi birinci olandır. Muhabbeti artırmanın yolu insanları anlamak ve onlar gibi olmayı becerebilmektir. Sen bu halin ile benim yıllar önceki halime benziyorsun.

• Bu bir eksiklik değil ama zamanla gelişecek bir yön. Dinledikçe konuşmayı konuştukça dinlemeyi öğreniriz.

• geliştirmeye çalışacağım o zaman teşekkürler (:

• unutkanlık ve erteleme huyumu silerdim.

0|0
    0|0
  • bi anda çok değer verdiğim insanı bile silebiliyorum bu olmasa iyi olur :D

0|1
    0|0
  • Erteleme huyumu silerdim. Herşeyi erteliyorum ve bu yüzden çok şey kaybetmişliğim vardır.

1|0
    0|0
  • kavgacı kıskançlık ve ani patlamalarımı silerdim.

0|0
    0|0
    • Birden bire sana karşı gardımı alasım geldi. Bune ya böyle. Relakx. höt yaklasma len :)

• Ben yinede ihtiyatlı adımlarla yaklaşayım sana nolur nolmaz. Gözümün önünde dur arkama felan geçme :)

• Asabiliğimi verirdiim..

0|0
    0|0
  • çok gereksiz asabiyim bu huyum gitse çok iyi olur yerine de özgüven sipariş etsem daha bir güzel olur hani..

0|0
    0|0
  • Herkesi kendim gibi biliyorum,bunu değiştirirdim.

0|0
    0|0
  • İnadımı yok etmek isterdim.

Herşeye karışma huyumuda silerdim.

0|0
    0|0
  • sorumsuzluğumdan kurtumak isterdim hisstemek katardım ne diyosun sen diceksn duygulları hissedemiyorum çok büyük olmadıkça .

0|0
    0|0
  • herkese ınanıyorum kendım gbı drüst sanyrm.. bunu silmek ısterdm

0|0
    0|0
  • Çok ince düşünen bir yapım var bunun bana zararı oluyor çoğu zaman. Bu huyumun olmamasını isterdim.

0|0
    0|0
  • güvenmeme özelliği koyardım kendime

0|0
    0|0
  • daha önce kıskanç olduğumu söylemişmiydim :)

0|0
    0|0
    • Derhal kurtulman gerek bundan zira kıskanmak esasta kaybetmek korkusudur ki sakınan göze çöp batar derler.

• hep öyle oldu zaten artık olamsını istemyrm :(

• Çabuk sinirlenme ve heyecan huyumu silmek isterdim

Daha sakin bir insan olma özelliği eklerdim

0|0
    0|0
  • Daha farklı bir bakış açısı için daha farklı yetiştirilmek isterdim.

0|0
    0|0
  • üşengeçliğimi siler,sabır katardım..

0|0
    0|0
  • daha umursamaz birisi olmak isterdim,kafayı boş şeylere takmamak

0|0
    0|0
  • karasızlığımı ortadan kalddrrrmdm

0|0
    0|0
  • Valla milleti önemseme huyumu yok eder vurdum duymz olmayida eklmk istrdm

0|0
    0|0
  • Sims oyununda bunu yapabiliyoruz... :D Ben memnunum özelliklerimden,değiştirmezdim.

0|0
    0|0
  • Sevgilime olan zaafımı yok etmek isterdim.:(

0|0
    0|0
  • Biraz katı olup süründürmek isterdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben bağlanamama özelliğimi aldırabilmek isterdim. Böyle mutlu değilim ama mutlu olabildiğim zaman da bunu sürdüremiyorum.

0|0
    0|0
  • bu kadar çok pinpirikli olmazdım o huyumu hiç sevmiyorum, özellik olarak da spor konusunda daha azimli olmayı isterdim.

0|0
    0|0
  • duygusallığımın yüzde seksenini aldırır, daha bencil olmak isterdim

0|0
    0|0
  • aslında uçsam iyi olabilir :D

0|0
    0|0
  • unutamama sorunum var daha kolay unutma huyu isterdim :D

0|0
    0|0
  • Bazı konularda karşı tarafa karşı çok utangaç olabiliyorum bunu silip daha cesur olmak isterdim :D

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Daha fazla insan tanıyıp toplum içerisinde daha fazla zaman geçirmeye başladıkca bu olacak zaten. Emin ol

• Takıntılı olmayı bırakırdım artık kafayı taktıkca canımı daha cok sıkıyorum :)

0|0
    0|0
  • hayatla o kadar barışığım ki şu an kendimi kandırabiliyorum

0|0
    0|0
  • baş edemedıgım huylarım yok..böyle ıyı..hükmedebıldıgı kadar yasıyor ınsan..

0|0
    0|0
  • böyle bişey olsa aklımı hipersonik yapardım

0|0
    0|0
  • Çok fazla küfür ediyorum.Bunu hayatımdan silmek isterdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...