Bu kadar bütçeyle ne yapabılırsınız?

8 gun uzaktan sevgılınız gelecek ve butcenız 930 tl. naparsınız otele verecegınız parayla gezer tozar mısınız yoksa otele mı verrsnz. havaalanında kalmayı goze alır mısınız

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• allahım sen bizi koru bu otel vesaire olaylarından öncelikle diyerek başlıyorum. gelme amacına bağlı olarak erkek olması babında parası vardır sen harca kardeşim . otelde kalmasanızda olur.. gerçi sen zaten gezip tozmaya harcayacaksın en iyisi sen o parayla hayır işle dua et daha hayırlı olur.

0|0
    2|0
  • parayı senmi harcayacaksın ?

0|0
    0|0
  • 8 Gün için pansiyon ayarlayıp, o bütçeyle istediğim her şeyi yapardım..

0|0
    0|0
  • İsteklerime bağlı acıkcası. Çok özlediysem gözden uzakta kalmak isterim önce kalıcak yer ve yicek önemli. Diğer türlü eğlence para olmasada olur ne bilim bir sahilde bir bankta oturur iki üç balon alıp gökyüzüne bile salmak yeterli ama önce kalıcak yer lazım :) Kış günü

0|0
    0|0
  • her şey dahil otele git ne zorun var

0|0
    0|0
  • konaklamayı en ucuza geitirp gezip tozarım. 2 günde 1 uyurum filan :D

0|0
    0|0
  • sırf tamı tamına 930 tl olarak belirttin diye üşenmeyip girip soruna 4 yıldız verdim :)

0|0
    0|0
  • otel ne gerek pansiyon bakın. Bir oda bir yatak yeter ki. Gündüzde gezersiniz dışarlarda

0|0
    0|0
  • Merhaba. bir tane buldum

ama xperim düşük olduğundan link atamıyorum. Kısa süreli bir arkadaş eklerseniz mesaj ile yollayabilirim.

0|0
    0|0
  • bir yolunu bulacaksınız zaten ;)

0|0
    0|0
  • günlük kiralık ev tutarım . O parayla da gezip tozarım yaptığım bir şey olduğu için söylüyorum :)

0|0
    0|0
    • bızde gunluk dusunduk ama 800tl ıstıyo adam e bızım butce 930 zaten.130 tl ıle ıdare etmek kolay ama ne sınema ne yemek hıcbıse olmıcak kı :/

• istanbul avrupa yakası. fatıh aksaray vs olablr

• Tamam bakıyorum hemen

• o bütçeyle balayına bıle cıkarsınız :) denız knarlrında apartlar fılan oluyor, sakaryada wardı sanırım. 1 hafta 300 ya da 400 du. Iyı degerlendırırsın ya az para degıl sonucta. Hem para olsada olmasada o yanında olucak ya herseye bedeldır bırak 8 gun akıp gecsın ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sadece uyuyabileceğim bir otel seçerim. Geri kalanıyla da gezer tozarım.

0|0
    0|0
  • gezmek tozmak iyidir

0|0
    0|0
  • parayı düşünüp sıkıntı yapma o yanındayken tadını çıkar derim benn

0|0
    0|0
Yükleniyor...