Bir günlüğüne karşı cins olsaydınız ne yapardınız?

Sorunun detayını uzun uzun anlatmak gereksiz :D 1 günlüğüne karşı cins olsaydınız ne yapardınız :D

0|0
21|50

En İyi Erkek Görüşü

• tüm abazalara verirdim... Telefonumu yani canım ...

sonrada hepsine taksimde buluşma sözü verirdim toplardım bakıyım kaç abaza gelecek diye...

2|0
    1|6
    • anaaammmm en iyimi seçilmişim. Yaşadınız erkekler :D :D

Şizofren arkadaşıma teşekkür.ler

• taksim olayları senin yüzünden çıkabiliridi. ortada sap gibi kalınca saldıracak yer ararlardı. :D

• inci 18 e

Birçok kişinin yaptığı gibi profilime sahte resim eklerdim. Resime inanıp taksime gelecek çok erkek olacaktır.

Erkekler Ne Diyor 49

• gece 12 den başlıyorum.

00:00-01:00 arası : öncelikle duş alır duşta da genital bölgemi incelerdim(yalan yok)

01:00:02:00 arası : aynada kendimi iyi bir süzdükten sonra saç rengim iyimi diye karar veririm.

02:00:03:00 arası : e5 te kısa bir yürüyüşe cıkar ve hava alırım

03:00: 09:00 arası : e5 teki gezintim ancak bitmiş olur ve eve gelir 2 saat uyurdum.

09:00:11:00 arası : kalkıp güzel bir mağazaya gider ve kendime güzel ama cüretkar elbiseler seçerdim.tabi iç çamasırları falanda.alısveriş 3 saat sürerdi.

11:00:16:00 arası : aldığım giyecekleri eve gelip bir bir dener farklı kombinler cıkarırdım.

16:00:18:00 arası: yemek hazırlar ve yedikten sonra oralığı toplar ve üzerimi giyinirim.

18:00:19:00 arası: makyajdır süslenmedir giyinmedir derken 1 saat böyle geçer.

19:00:22:00 arası çok büyük bir bar ya da disko ya da gece klubunde sarmaş dolaş içerdim.

22:00:23:00 arası : e5 te son turumu atardım.

23:00:00:00 arası : eve gelir usulca yatağıma girer,kazandıgım paraya sabah idda oynardım.

5|3
    0|2
  • Kızlar birberiyle çok haşır neşir ve toplumda yargılanan bir durum değil. Öncesinden samimiyetim olan kızlara lezbiyen gibi yapışırdım.

Bir de sosyal psikoloji deneyleri yapardım. Olabildiğince verimli değerlendirmeye çalışırdım tekrar erkek olduğumda işime yarayacak gözlem ve tecrübeler adına

1|0
    0|0
  • O bir türlü çözemediğimiz bayan denilen kutsal varlığı bir bayan olarak çözümlemeye çalışır ve erkek halime bir bilgi mirası bırakırdım. Napalım başka türlü çözümlenemiyor sunuz. :)

1|0
    0|0
  • duş alıp yatağımda kendime sarılıp yatarım tüm gün boyunca hemde. sonra o koku 1 hafta kalır oh mis:D yalnızım lan:D. güzel soru aslında 2 cinsin birbiriyle empati kurup birbirini anlayabilmesi için..sevdim. kadın olmak zordur özellikle bu ülkede:)

4|0
    0|0
  • erkekken bana çok iyiliği dokunan arkadaşlarıma verirdim :D sevinsin garibanlar.

2|1
    0|0
  • Bilmek ve yasamak farkini kapamak isterdim. Kadinlarin zor bildigini yasamak isterdim boylece daha iyi anlardim.

Bazen kadinlari anlayamiyorum ve cozum aradigim da olmakta.

1|0
    0|0
  • Bu soruda bir ks klasiği oldu artık :) hiçbir şey yapmam oturur o günün geçmesini beklerim.

0|0
    1|0
  • adet olmak isterdim ulan nasıl brşeymiş bu kızlar başka birşeye dönüşüyor ...hayatımı skti resmen...eski nişanlımla bu dönemlerde her ay ayrıldık...hayatımı kaydırdı menstural döngü...1 haftadırda bu konulardan anlatıyorum okulda...sperm yumurta .D

1|0
    0|0
  • anneme yaptıramadığım pastaları yapar annemin karşısında tek başıma yerdim :)

1|0
    1|0
  • Çıplak fotğraflarımı çeker masturbasyon filan yaparken videoya alırdım. Bilgisayara atarım. Ertesi gün lazım olur bakarsın.

1|0
    1|0
  • Bende bu şans varken, bir günlüğüne kadın olurum, tam da o gün regl olurum ve sancıdan iki büklüm yatarım :))

1|0
    0|1
  • anne olurdum bir gün de zor ama kısmet

1|0
    0|0
  • mahalledeki erkekleri birbirine düşürürdüm heralde

1|0
    0|0
  • evden dısarıya tek adım atmazdım..:))) sakat abi ortalık:D

1|1
    0|0
  • önüme gelen her erkeğe trip atardım :D

1|1
    0|0
  • Valla bu ülkede kadın olmak zor..Ben almayayım ...= )

2|0
    0|0
  • paraya para demezdim valla

0|0
    1|0
  • Öyle bişey olsa o günde regl dönemine denk gelirdim böylede boktan şansa sahibim:/

1|0
    0|0
  • İçmeye devam ederdim.

0|0
    0|0
  • Bende bu sans varken kesinlikle regl gunune denk gelirdim ortaligi birbirine katardim :D

1|0
    0|1
  • agda yapmayacagım kesin :D

0|0
    0|0
  • senın yerıne geçer ks hesabımı silerdim :D

1|0
    0|0
    • niye la benim ne zararım var size :D

• çünkü hmm kem küm falan filan öyle işte

kötüyüm ben :D

bu soruyu okuyunca aklıma iyi şeyler gelmedı ilk başta şeytanla iyi sohbet ettik bi. süre /:

• ayyyy çok utandım şimdi

1|0
    0|0
  • 1 gün için yapılacak birsey yok.. bilmediğim şeyleri keşfetmeye çalışır bedenimi tanırdım..

1 yıl olsaydı Ozaman Erkekleri Donumda sallardım :D)) yani ( Kızları) :D) heueh :D

O zaman erkeklerın ansıl zaafı oldugunu oğrenmiş olurlardı :D))

0|0
    0|0
  • Intihar ederdim ALLAH korusun

0|0
    1|0
  • Spor salonuna gider kızlar ne konuşuyor dinleyip anlamaya çalışırdım birde bol bol göz banyosu yapardım tabi ))))))))

Beğendiğim kızlarla havadan sudan bir bahane yaratıp konuşurdum nasıl biri olduklarını çözmeye çalışırdım.

1|0
    0|0
  • Hepimiz karşı cins olursak yine her şey aynı olur bence.

0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • İlk olarak kadını tanımaya çalışırdım yani nelerden hoşlanırlar neler tat ve zevk verir empati gibi yani zaten :)

0|0
    0|0
  • Diğer kızların yanına gidip hiç durmadım gerçek beni överdim . Tüm gün kendi reklamımı yapardım .

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 21

• sırasını bilmiyorum ama kesinlikle mastürbasyon yapardım üstsüz dolaşırdım çok soğuk değilse sonra pisuara işerdim sarhoş olurdum bir bara gidip geç saatlere kadar dolaşırdım bunlar şuan aklıma gelenler :o

1|0
    0|0
    • ama mastırbasyonu kızlarda yapıyor arada bir fark yokki onun yerine başka şey söyle:)

• ama aynı şekilde olmaz eminim hem ben yapmadım hiç kızların durumunda o kadar sık yapılan bir şey değil

• Erkek olarak kalmak isterdim kafam daha rahat olurdu.eger bir gunluk ise onun en yakin arkadasi olup onunla bir gunumu gecirirdim.beni sevip sevmedigini unutup unutmadigini ogrenmeye calisirdim.erkelerin dunyasina girer kiz tavlardim.onlari cozmeye calisirdim.nasil bir vucutlari var kendime bakip gozlemlerdim :D

1|0
    0|0

• Ayakta işerdim bol bol :D

2|4
    0|1
  • Ev işi yapmak yok, geceleri özgürce sokaklarda dolaşmak var. Elimde kahvem ve kumandam, bütün gün otururum evde.

Oh ne ala memleket :D

1|0
    0|0
  • hiçbişey, erkeklerle ilgili merak ettiğim bişi yok ve bayan olmaktan gayet mutluyum çünkü, Allah'a şükürler olsun

1|0
    0|0
    • anlamam ki :( kadına kırk nazla tatlı yaptırıyoruz, yok yapıyor Allah razı olsun da uğraştırıyor biraz, keyfi gelirse yapar... geçen o kadar kek istedim un yok dedi yapmadı, şerefsizim bak dün misafir geldi un ortaya çıkıverdi bir anda hani anne dedim un yoktu, misafir için saklıyorum ben dedi, ulan anne dedim sen çok fenasın... neyse artık ben de hamarat becerikli birini alacam olmayacak böyle, eşim yapsın bana artık napalım :D

• hahaha koptum fedakar anne :D

• erkekliğin tadını çıkarırdım :)) kızları tavlardımmm ..en az 10 kız tavlamaya çalışırdım :))))

1|0
    0|0
    • neden en az 10 kız :))

• la etrafta o kadar kullanılmaya meilli kız varki 10 dan az kızla çıksam enayi gibi hissederdim :):)):

• Bu ülkede kadınlar erkek olsam bütün kızlarıı ... erkeklerde kadın olsan Lejyoner olurdum zihniyeti oldukça bir günlük böyle bir şans verilse herkesi yapacağı şey seks olurdu diye düşünüyorum :)

0|1
    0|0
  • Yatar uyurdum ve tabiki vücudumu incelerdim :).

0|0
    0|0
  • sevdğim adamla kanka olurdum :D

1|0
    0|0
  • İlk işim bir kızı tavlamak olurdu heralde :D

2|0
    0|0
  • hiçbişey yapmazdım heralde

1|1
    0|0
  • kız tavlardım:D

1|0
    0|0
  • hiç istemezdim ben yaa... Çok iğrenç olur.. :P

0|0
    0|0
  • kadınları anlamaya çalışırdım :p

0|0
    0|0
  • halimizden memnunuz:)

0|0
    0|0
  • bir don juan olarak çok keyifli bir gün geçirirdim (:

0|0
    0|0
  • kendimi inceler dururdum =))

0|0
    0|0
  • girerdim içlerine ne konşuyo bnlar diye oturup dinlerdm sabaha kadarda kaynatırdım :D

0|1
    0|0
  • n'apıcam tadını çıkarırdım ehuehue :))

0|0
    0|0
  • Sevgilimi soruya çekerdim.. ters cevap verdiğinde ağzını burnunu kırardım sanırım..

0|0
    0|0
  • erkekleri mikerdim

0|0
    0|3
Yükleniyor...