Birbirimizi tanıma sürecine girdik. Ne yapmalıyım?

Merhaba, üniversitede aynı sınıfta olduğumuz bir kız var yakın kız arkadaşlarımdan kızın benden hoşlandıgını duydum sonra konuşmaya başladım felan 2 gün sonra ondan hoşlandığımı söyledim ama bana benden hoşlanmadığını sevgili olmak için felan daha erken olduğunu söyleyip birbirmizi tanıyalım dedi bende kabul ettim hala konuşuyoruz bugün 3. gün olacak istesem rahatlıkla sevgili yapabilecek durumdayım ama yapmıyorum kızla ciddi düşündüğüm için cevaplarınız nelerdir lütfen yardımcı olun

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• aga biraz daha tanıyın birbirinizi madem ciddi düşünüyorsun anlaşılan oda kendini agırdan satıyor hoşlanıyordur senden hoşlanmasa tanıyalım demez hadi hayırlısı olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• acele etmek istenmemiş.seni biraz tanıyıp güvenip güvenemeyeceğini merak etmiş.sana güvenebileceğini göster ona..ama ısrarcı da olma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İnsan kendisini tanıyamazken 1 başkasını ASLA tanıyamaz. Anlaşılan kız acele etmek istemiyor. Burada görev sana düşüyor kardeşim. Kız arkadaşına güven verdiğinde o da sana açılacaktır.

0|0
    0|0
  • En doğru kararı vermiş. Sağlıklı bir ilişki istiyorsan bir birinize zaman tanıyın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...