Bir erkek olarak Takım tutma sorunu yaşıyorum ?

şimdi ağır laflar söylenecek biliyorum konuya gelirsem ben ilk olarak beşiktaşı tuttum babam beşiktaşlıydı cevrem beşiktaşlıydı ufak yaşlarda sürekli beşiktaşı tuttum sonra bir takım olaylar yaşadım fenerbahçeyi tuttum.bir sevgili vardı kendisi gslıydı o zamanlarda sike olayları falan vardı fenerde aklmı çeldi gslı yaptı aama gsye alışmıştım forma alacaktım hatta neyse ayrıldık kötü şekilde kafam esti fenere döndüm gerçekten hani utanıyorum artık yaşım 19,adam gibi bir takım tuttamadım.

Güncellemeler:
ya bende çok isterdim hep geçmişime baktığımda bir takım tutmuş olmayı ancak bir bakıyorum gecen yıl gs bu yıl fb o ne abi öyle.utanç verici.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çok da önemli değil, hangisini istersen onu tutarsın. Sonuçta hobi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kısa süreli de olsa doğru yolu bulmuşsun ama gönlüm Galatasaray'ı tutmandan yana bence bir şekilde araştır ve en ezilemeyecek takımın Galatasaray olduğunu anlarsın zaten her türlü her şeyde üstün gelen bir takım en fazla taraftar da bizde 25 milyon civarı..Bence Galatasaray'lı olmalısın,sana ne çakma anarşist takımları,ne de satış işlerini iyi bilen takımlar lazım

0|0
    0|0
  • boşver napıcn takım tutupta en iyisi

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli Galatasaraylıyım ve hiç bir şey değiştiremez bunu sanırım. .

Ama sen takma kafaya. İstediğini tut.

0|0
    1|0
  • bence takım tutma :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• @ guncelleme futbolcularin kendileri de oyle degilmi zaten bakiyorsun birisi gecen yil gs bu yil fb.. o yuzden salla gitsin hosuna gideni tut her sene degistirirsin :P bu durumda hep sampiyon takimin olur

0|0
    0|0
  • tutmanda sart degil zaten futbol begendigin bir spor daliysa izlersin begenmiyorsan izlemezsin hangi takimin oyun tarzini begeniyorsan sorduklarinda x takimliyim dersin ama cokda onemli birsey degil sonucta

0|0
    0|0
  • Aman aman bence hiç tutma takım. Bir spor müsabakası için kavga eden, küfürleşen yeterince insan var zaten.

0|0
    0|0
  • kardes ne olursun Galatasaraylı olma bırak o ayrıcalık bize kalsın

0|0
    0|0
  • s**tiret takımlar seni tutsun sanki para veriyolar mk

0|0
    0|0
  • takım tutman şart değil zaten de, eğer bir takım seçeceksen "sevinmek için sevme" en önemlisi bu.

0|0
    0|0
  • Allahını seversen beşiktaşlı olma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...