Babamın annemi aldattığını öğrendim. Ne yapmalıyım?

Babam annemi yaklaşık 3 aydır aldatıyor telefonuna gelen mesajı gördüm ekranda tesadüf sonra takip ettim ve gercekten dogruymuş,ve hala konuşuyorlar şimdi ne yapacagım kimseye söyleyemedim :( annem ve babamın ayrılmalarına dayanamam ama bu şekildede anneme haksızlık ediyorum. siz olsanız ne yaparsınız

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Babama tekme tokat girerdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Babanızla konuşup bir evladı olarak çektiğiniz acıyı ona anlatın... Ve basit bir zevk uğruna aileni ve bizleri perişen etme gibi laflar et !

0|0
    0|0
  • bence babanla konuşmalısın her ınsan hata yapar ama bunun hata ya da aldatma sen hangısını secıyorsan o olur babanla konuş ona neden degıl nıcın dıye sor malısın yumuşak davran babanı anlıyormuş gıbı konuş onunla tatlı dille sevdiklerimizin hatalarını düzeltmek bızim elımızde ama bunu ıyı yapmalıyız onları sorgular gıbı degıl yardım eder gıbı bunu duşün

0|0
    0|0
  • baban sizi ihmal etmediği sürece olaya karışma, yapacağın en doğru şey bu olur, olan olmuş, bu saatten sonra annene açsan nasıl olur bilmiyorum ama daha iyi olmayacağını biliyorum.. eğer işin rengi değişirse bu sefer biraz daha düşün. unutma lağıma yaklaşırsan bok bulaşır

0|0
    0|0
  • Serefsiza bak, soyle annene, ben olsam baba bile demem bir daha, insan kendi gulunun ustune gul koklar mi hic, bir dusun, annenle arasi eskisi kadar samimi de olmaz zaten.

0|0
    0|0
  • sakin soyleme olan sana olur arkadasim.. tersden alalim ayni durumu annen yapsaydi ornek olaraktan tabi soylermiydin? soylemezdin dimi cunki facia olabilirdi tc sartlarina gore yani.. 3 maymun kulubune kaydini yaptir ya da aileni kendi elinle yik kesin ve net...

0|0
    0|0
  • babana mesaj atan kadınla konuş babanı ve anneni ne kadar sevdiğini söyle uzak durmasını söyle ne bilim yap bişeyler çok kötü bir durum ama annen kesinlikle öğrenmesin

0|0
    0|0
  • once babanla konuş. belki senden utanır vazgecer yanlıştan

0|1
    0|0
  • vay be babaya bak

0|0
    0|0
  • çok yanlış..Allah sana kolaylık versin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Babanla konuş demek istiyorum ama baban nasıl bir insan bilmiyorum. Sana ne tepki verir bilmiyorum. Belki annene söylememen için dövecek, üzerine gelecek belki başka şeyler. Her şey olabilir. Bence aileden birine ama güvendiğin ve sizin iyiliğinizi düşünecek birine bahset bu durumdan. Sonuçta aileni bizden daha iyi tanıyordur ve en mantıklı tavsiyeyi o yapar.

0|0
    0|0
  • Bence ilk babanla konus ters tepki verirse tehtid ederse korkma git annenle konis

0|0
    0|0
  • annenin maddi konuda sıkıntısı yoksa hiç durma soyle . ama zor durumda kalır dıyorsan bilmiyorum ama söylememenin yanlıs olduğunu düsünüyorum

0|0
    0|0
  • dayanamazsan annene sölemiceksin babanla konus o kadınla konus babanı yaptıgına pişman et

0|0
    0|0
Yükleniyor...