Zengin erkek takıntısı ..

Şimdi hayatımızda farklı farklı bu çeşit insanları görüyoruz. Anlamıyorum bunların onlar için önemi ne? en lüks çantalar elbise hayat mı? Peki aşk ?! var mı böyle zengin koca arayanlar gerçekten? Böyle lüks mekanlara takılanlar? hayatı basit yaşamak bu kadar mı düşürüyor sizi? bir zorluk olacak ona zor ulaşacaksın emek harcayacaksın ki yaşadığının farkına varasın.. Böyle tanıdıklarınız var mı?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çok var öyleleri ama para herşey değil tabiki de :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Eğer işin içine para giriyorsa sevgi, aşk duyduğunuz kişiye dahada bağlanır bayanlar. Üzgünüm ama yüzde 99 u böyledir.

1|1
    0|0
  • cevremdeki kızların alayı zengin avcısı elit mekanlarda barmenlik yapıyorum hergun onlarcasını goruyorum yani hatta bicogu 18-20 yas arası takıldıgı insanlar 45 yas uzeri :) bu acgözlülükle alakalı bişey bedavadan lüks yasam hayranlıgı yazık ki ne yazık

0|1
    0|0
  • Hayata tutunabilmek icin kesinlikle paran olmasi lazim, para bir sekilde mutluluk getiriyor, ama parasizlik hepten mutsuzluk getirir. Ortada ask falan kalmiyor cogu zaman, cevremden gordugum kadariylsa yorum yaptim.

0|0
    0|0
  • bu bir basitlik degil bence herkez guzel yasamayı sever.

kadınların bu gibi takıntıları karsı cinste hırsa neden olabilir.

herkesin yasamak istediği bir hayat tarzı var saygı duymak lazım belkide onun ask anlayısı elde ettikleridir.

bilemezsin.

1|0
    0|1
  • Zengin kadın pesınde olanlar var bırde.ornek ben.aşkı yasadıgımı dusunuyorum cunku.Aynı seylerı tekrar yasayamayacagımıda dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • vardir tabiiki kaliteli kiz aklini kullanir basitlerde vucudunu pazarlarmis bunlar kolaya kacmayi tercih etmis

0|0
    0|0
  • çok öylesi ama 30'dan önce evlenirsem pitchim

0|0
    0|0
  • milleti TV dizileri bu hale getirdi

0|0
    0|0
  • evet o tip kız çok gördüm ve tanıdım zengin kocaya kapak atıp hayatını yaşıyorlar...

0|0
    0|0
  • çalıştım otelde bir kız var para avcısı para yedirmeyen erkeği terkediyor :D

0|0
    0|0
    • hadi ya ciddi misin ?

• evet geçen şey diyodu alışveriş yapıyom mal mal bakıyo hiç elini cebine atmaz oldu sevgilimi değiştirmem lazım diyodu çocuğun gözü yeni açıldı galiba :D

• valla yok olmasınıda istemem.

0|0
    0|0
  • Ben bu yıl sonu zengin oluyorum Allahın izniyle. Merak etme öylelerinden intikam alacağım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• geçen yıl bir kız arkadaşım kendisini çok seven, kendisinin de beğendiği bir ortak arkadaşımızı sırf parası pulu var diye bir başkası için reddetti... tüm arkadaşları yapma etme dedik ama dinletemedik... sonra o paralı çocukla 4-5 ay kadar çıktı... onun arabasıyla gittiği pahalı mekanları, aldığı hediyeleri anlata anlata bitiremiyordu, ama yanında çok sıkıldığımı, hiç eğlenemediğini ve diğer çocukla ne kadar güzel vakit geçirdiğini, nasıl eğlendiklerini söyleyip duruyordu... sonunda iyice bunaldı ve ondan ayrıldı... ama o reddettiği çocuk da artık selam bile vermez oldu... şimdi o kadar mutsuz ki anlatamam... diyeceğim o ki, para iyidir hoştur ama, kiminle birlikte harcandığı daha önemlidir...

0|2
    1|0
  • Devir artik değişti.Erkeklerde paralı kızları seviyorlar.Hatta bir kız istemeye gitti akrabalar yakında.Kız çok zenginmiş diye guluyorlardi seviniyorlardı.Dünya tersine dönecek yakında.Allah herkese akıl fikir versin ama hatırlatmak istedim :).Biliyorsunuz değilmi? Kefenin cebi yok.

0|0
    0|0
  • Var maalesef. Suç en çok ailede, kızlara okumaları değil zengin olmaları gerektiğini aşılıyorlar

1|1
    0|0
  • Zengin koca aramak değil de,kim istemez ki evleneceği adamın işinin gücünün yerinde olmasını ? Biz kızlar/kadınlar süslü giyinmeyi,makyajı ıvır zıvırı seven canlılarız.Aşk sonsuz değildir bunu unutma,her kadın iyi şartlar da yaşamak ister . Zengin koca değil de çalışmayı seven,iyi bir konumda olan bir adam olmalı benim için.

0|0
    0|0
  • o zengin kocayı bulmak da bir emek değil mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...