Hadi soru klasında olsun siz olsanız nabardınız?

beni tanıyan herkes bana trip atıyor. haklılarda aslında. çünkü instagramda twitterda vineda ve bu tarz yerlerde her zaman takip ettiğim sayı sıfırdır onlar takip ettiklerinde bile etmiyorum. sırf bu konular açıldığında telefonla aradıklarında telefonlarına çıkmıyorum mesajlarına yanıt vermiyorum. yüz yüzeyken fazla sohbeti uzatmıyorum. diyeceksiniz ne ayaksın oğlum sen. bunu isteyerek yapmıyorum. babam güçlü bir ailenin üstlerdeki bir adamını öldürdü. tek çocuğum. ve benle etrafımdaki herkes tehlike altında. bu yüzden sevgilimden bile ayrıldım. gidip aldattım onu. başka şekil bırakmazdı. kısacası ne kadar sevdiğim varsa kendimden uzaklaştırıyorum. gün gelir bir şey olursa üzülmesinler diye. ama bazen yalnızlık çok ağır oluyor. konuşmak istediğin insanlar oluyor. ve bu genelde geceleri oluyor yastığıma başıma koyduğum an düşüncelerimi kontrol edemiyorum. çoğu kişiyi çok özledim. eski sevgilim sırf benden intikam almak için biriyle çıktığında fotoğrafını göndermişti. sarmaş dolaştılar amk. ve ben sadece çok yakışmışsınız dedim. şu an dışarda çoğu kişi benim hiçbir şeyi takmayan bir züppe olduğumu düşünüyordur. onların öyle görmesini sağlayan benim. ama yoruldum artık hepsinin hedefinde olmaktan çok yoruldum. biraz içimi dökmek istedim. birde lütfen insanlara ne olursa olsun kötü davranmayın. karşı tarafın ne düşündüğünü bilmiyorsunuz unutmayın.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Sağlık herşeyin başı kardeşim üzme kendini sağlık olsun olacağı varmış hayırlı değilmiş biliyorsun.

0|0
    0|0
    • yavaş yavaş şizofrenliğe doğru gidiyorum. bazı şeyleri artık ayırt edemiyorum gerçek mi rüya mı diye.

• Kendini düşün artık. Yalnız kalma.

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden kendini cezalandiriorsunki?

Babanin gunahini sen tasimak zorunda değilsin..

Ve bu ne zaman biter..bole dusunursen bir omur surer bu bole

0|0
    0|0
    • babamın canını yakmak isteyecekler. 7 sene geçti hala rahat değilim. ve evet bir ömür sürecek ne evlenmeyi düşünüyorum ne de başka bir şey. sadece günlerin bir an önce bitmesini istiyorum. elimden geldikçe kimliksiz olarak başkalarına yardım edip unutuyorum ama işte geceleri yatarken ne çektiğimi bir ben bir Allah bilir.

• Olmazki bole ama..aradan 7 sene gecti ve sen halen ilk gunde yasiorsun..

Belki kendine baska bir yerde yeni bir hayat kurmalisin

• sana şu kadar söyleyeyim eğer babam o adamı öldürmeseydi mit öldürecekti. artık sen anla.

• saçın uzun mu ?

0|0
    0|0
    • şu aralar kısa sakallada karışık niye.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...