Çok sevdiğini gördüğü halde dostluğunu seçiyorsa ne yapmalı?

2,5 yıl oldu bir kızı seviyorum, Şu an o üniversite için şehir dışına gitti bense burda kaldım, o bir alt sınıftaydı ben beraber okuyalım diye 1 sene tekrar yaptım, arkadaşlığımız çok iyiydi neredeyse kızın en yakınında ben vardım, fakat ben ilk tanıştığımız günden beridirde bu kıza aşığım, 2,5 yıl Allah'a nice dualar ettim, her cuma namazı sonrası onu Allah'tan diledim hakkında hayırlısını ve mutlu olmasını istedim, bu yaptıklarımın hepsini o da biliyordu, o bunları bile bile benim dostluğumu istedi beraber olamayacağımızı söyledi, en sonunda ben bir anda herşeyi kapatıp Allah'a emanet olmasını söyledim ve muhabbeti kestim. Fakat kıza halen aşığım, şimdi ne yapmam gerekli hiç bilmiyorum nereye kadar böyle sürer hiç bir fikrim yok, akıl verirseniz sevinirim

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Demek ki o seni istememiş. Bunları bildiği halde üniversiteyi kazanana kadar seni kullanmış bana göre... Bence unut gitsin.

0|0
    0|0
    • haklı olabilirsin üniversiteye kadar beni bir dost edinip sonra da yeni hayata sayfa açarken beni ardında bırakmış olabilir

• Takma kafana daha gençsin başka hoşlanacağın kızlar çıkacaktır karşına.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bak arkadaşım, sen o kızı çok farklı seviyorsun anlıyorum. Adına da gerçekten üzüldüm ama o kızı da anla. O senin dostluğunu istiyor, sevgili olmanı değil. Belki zamanla sana karşı hisleri değişir ama şu an seni öyle göremez. Öyle görmüyor diye de hemen aranıdakileri bitirmemelisin.

Aynı durumu ben de yaşadım, benedene hoşlanan yakın bir arkadaşım vardı ve bana duygularını açıklayınca sevdiğin kız gibi bir tepki verdim. Çünkü ben onun sevgilisi olamazdım, ben onun o yakınlığını, sımsıcak dostluğunu seviyordum. O çok olgun davrandı ve benimle dost olmaya devam etti. Şimdi o kadar iyi anlaşıyoruz ki :) Şu an ona karşı sevgili anlamında bir şeyler hissetmiyorum ama ilerisini bilemem. O yüzden kızın dosluğunu kabul et. Ama bu sana çok acı verecekse ona durumu açıkla ve mesafe koy araya.

0|0
    0|2
    • Bi ara sevgilisi oldu 10 ay kadar sürdü, benim kardeşim bildiğim kızla aynı sınıftaydı bu kızda, bana o çocuğu köpek gibi sevdiğini söylüyordu hep, tanıdığıma pişman değilim ama keşke tanışmasaymışız diyorum

• ask dizisini izlemeyi birakip yatmali..

0|0
    0|2
    • çok sevsin diyolar sevince de sikine bile takmıyolar, gerçekten bazı kızları anlamak çok zor :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...