En sevmediğiniz spor dalı nedir?

En sevMEdiğiniz spor dalı?

(Neden söylemeyeni dövüyoruz -.-)

En sevMEdiğiniz spor dalı?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Boğa güreşi. aptalca bir hayvan katliamı...

0|1
    0|0
    • Spor olarak bile saymıyorum, bildiğin vahşet, insanlığın yüz karası bir zevk.

• Spor olarak geçtiği için yazdım, aynen rezil bir vahşetten başka bir şey değil

• Sevmediğim spor yok sanırım hepsini izlerim :)

0|1
    0|0
  • futbol çünkü çoğu erkek aynı sporu yapıyor gidin abi okçukluk yapın at binin yüzün hep futbol hep futbol nereye kadar

0|1
    1|1
    • Futbolun heyecanı bir başka, içinde daha yakın temas mücadelesi var. Bizi cezbeden de bu yönü aslında. =)

• 90 dakika boyunca zavalli top siddete maruz kaldigi için Futbol diyorum :)

0|1
    3|1

Erkekler Ne Diyor 11

• dövüş sporları, ilgi alanıma girmiyor

1|1
    0|0
  • boğa güreşi yazık ya

0|1
    0|0
  • Boğa güreşi, motor yarışı, araba yarışı .

Boğa güreşi resmen bir vahşet... Motor ve araba yarışları izlerken sıkıyor ;) onun için izlemiyorum :P

0|1
    0|0
  • tenis heralde izlerken en çok sıkıldığım :D çok uyuz geliyo bana. en sevdiğim de dodgeball heralde futboldan sonra :D

0|1
    0|0
  • Hentbol

Oldum olası bana saçma gelmiştir

0|1
    0|0
  • Golf en çok zarar veren spor dalı

0|1
    0|0
  • Bu ülke için futbol ; daha adam stada ne için gittiğini bilmiyor, amacı olay çıkarmak , küfür , yakmak, yıkmak...Eee bunun neresinde spor var ?

0|1
    1|0
    • Aynen, bu ülke için futbol. En sevdiğim spor olmasına rağmen geçen sene futboldan soğudum neredeyse. Bizim ülkeden futbolun kalkması müstehak. Tvnin ötesine geçtik mi boku çıkıyor işin.

• Boks, güreş, curling ve Uzakdoğu dövüş "sanatları". Olmasalar da olur

0|1
    0|0
  • Voleybol bana acayip saçma geliyor alakasız bir oyun bence ilkokulda beden dersindede çok çekmiştim

0|1
    0|0
  • Basketbolu izlemeyi de oynamayı da sevmem..

0|1
    0|0
  • BOKS çünkü nedensiz yere kavga ediyorlar hiç anlam veremiyorum

0|1
    0|1
    • ?Boks dünyadaki spor branşları içerisinde sakatlanma riski 14. sıralamada geliyormuş. Futbol ve basketbolda sakatlanma riski daha fazlaymış.

• Beyinleri çok zarar görüyor ve bence çok hayvanca bir spor her ne olursa olsun

Yükleniyor...