Şampiyon Fenerbahçe diyebilir miyiz?

Fenerbahçe Trabzonspor maçını izledikten sonra güzel futbola sevindim kaçan 3 puana üzüldüm. ben fenerbahçenin şampiyon trabzonspor ve beşiktaşın ikincilik üçüncülük oynayacağını düşünüyorum. farklı düşünen var mıyada galatasaraydan hala ümitli olan varmı?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• fener ya da beşik ten biri bu senenin şampiyonu gs erken koptu artık gerçeği söylemek gerekirse

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha ligin yarisinda degiliz feneri sampiyon ilan ediyorsun. Komik degil mi biraz? Futbolda heran dengeler degise bilir. Galatasaray derbisinden oncede besiktasi sampiyon ilan etmislerdi. Sonu husran oldu. Dikkat edin sizde ayni husrana ugramayin.

Galayasaray sampiyon olacak sen merak etme. Birinciligin tadini cikarin, daha onuncu siradayiz bu kadarda korkmayin...

0|0
    0|0
  • Beşiktaş olacağına, Fenerbahçe şampiyon olsun.

İmza: Bir Galatasaraylı

1|1
    0|0
    • yine sen! geçen günde sordum beşiktaşla sorunun ne diye cevap vermedin:))

Erkekler Ne Diyor 14

• Galatasaray´ın olduğu her yerde Umut vardır çünkü Galatasaray bugüne kadar Mucizleri başarmış bir takımdır ayrıca ortalıkta mucizelik bir durumda yok daha ligin ilk yarısı bitmeden Şampiyon Fener demende sendeki bir korku pisikolojisinide beraberinde getirdiğini düşünüyorum ayrıca Fenerbahçe önümüzdeki sezon PTT 1.Liginde mücadele edebilir

1|2
    1|2
    • baroş sen adamı öldürürsün ptt mi? düşme hattı ile aranızda 3 puan var aynen 2 sezon öncesindeki gibi

• 3 temmuzdan sonra 3,5 atmadık bizi düşürün bu iş bitsin dedik diğer takımlar aç kalır diye göze alamadılar. ayrıca sezon öncesindeki maçlardan bahsetmiyorum yeni gelen hoca şuan sistemini oturttu ve çok iyi işliyor.

• Bizim hocamızda yeni geldi onun sistemi orturtmak için zamana ihtiyacı yokmu?Kabul et işte sizin gücünüz anca küçük takımlara yeter bizi düşürün demekle olmaz bu iş gidip mahkemeye bizi düşür diye başvurman gerekir sadece numara yaptınız Başbakan gitti Tüpçüyüde getirdi sizi kurtarmak için ama sadece sizin düşmeniz ertelendi ilerleyen zamanlarda UEFA bu olaya el attığında artık sığınacak kimsenizde kalmayacak

• sen hayatında ılk defa maç ızlemıs olmalısın. Fener berbat oynadı. bjk ile arada 1 puan fark var kı daha derbı maçı oynamadınız. bız o ts yı 2-0 yendık. daha sımdıden sampiyonluk dıyen biri futboldanda anlamıyordur bence. bir puan tablosuna bakın yahu

0|0
    0|1
  • %90 fenerbahçe şampiyon

beşiktaş belki olabilir ama ceza aldı işi zor 3 maç daha.

galatasarayı söylemiyrm bile :)

0|1
    0|1
  • fener iyi futbol mu oynamışşş:):))))arkadaşım kendin bilmiyon bari spor yorumcularını dinle dün iki takım da vasat futbol oynadı doğru düzgün bir maç seyredemedik etten püften oyun oynadı şampiyonluğu konuşmak içinse daha çok erken

0|0
    0|2
    • benim maç sonraları ve hafta sonları izlediğim tek şey futbol ve yorumlar. yapılan tüm yorumlarda beni destekliyor

• güzel futbolla ne alakası var şimdi

• güzel futbol oynadığını mı düşünüyosun arkadaşım sen trabzon maçında fenerbahçenin :)

• Güney Kıbrıs'ta bile güvenli şekilde, olaysız ağırlanan Türk takımı, İstanbul'un göbeğinde REHİN kaldı REHİN.. Başlatmayın şampiyonunuzdan, liginizden, futbolunuzdan. Her maçtan sonra polis görmekten artık sıkıntı geldi. Aziz Yıldırım denen karaktersiz defolup gitmedikçe bu şiddet bitmeyecek.

0|0
    0|1
    • aziz yıldırıma kurban olun bizim takım trabzonda kaza yapıyordu taşla otobüs şoförünü yaraladılar.

seyir halinde elinde silahlarla otobüsün etrafını sardılar. trabzonspora yapılanlar az bile

• Bi defolun gidin, ucuz sempatizanlar. Sen de, o trabzon'da otobüse taş atanlar da, hepiniz ucuz sempatizanlarsınız. Spor sizin gibiler yüzünden spor olmaktan çıktı, polis görmekten gına geldi artık. Kendi kulübümde de var bunlar. Sizin bu mağara adamı yaklaşımlarınızla o stadyumlarda şiddet bitmez. "Az bile"ymiş. Böyle kafa yapısı, yıl olmuş 2013... Ohoo...

• arkadaşım ağzını topla adam gibi yorum yazmayı beceremiyorsan sen defol git hatta sıktirol git. ucuz sempatizan sen ve senin gibilerdir yazdığın yorumdan bu çıkıyor

• bilmem bu yıl bayan basketbol ligini takip edemedim ama b.ihtimal siz olursunuz futboldan ümidinizi kesin bence ahhahaha :D

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın konumuna üzgünüz..

..ama bir şeyler yapacaktır elbet.

0|0
    0|0
  • Hayır ! Şampiyon ; link

0|2
    0|2
    • sivas silleledi bugün :)

• ne olursa olsun belki hiç şampiyon olamayacağız ama neden seviyorsun dersen alkaralar hiç bir zaman küfür etmez bunu süper ligde bir takım taraftarı yapabiliyorsa göster alınlarından öpeceğim

birde 1923 kuruluş

• Bende Beşiktaş şampiyon olcak diyorum

nolcak şimdik?

0|1
    1|0
    • her başarılı erkeğin arkasında bir kadın olur dostum.biz şampiyon oldumu doğal olarak oda olcak merak etme sen.

• bir maç üzerinden şampiyon ilan edemzsin

0|0
    0|0
  • farketmezki size şampiyon olamasanız bile kutluyonuz zaten kutlamalara başlayın o yüzden

0|1
    0|0
  • daha 7. hafta hic belli olmaz its the football thats the football

0|0
    0|0
  • dereyi görmeden paçayı sıvamak yanlış olur ama bu tempo ile olabilir...

0|0
    0|0
  • Fenev olur şampiyon hee :)

0|1
    2|1
Yükleniyor...