Bana affedilemeyecek kadar büyük hata yapan birisine, akıl sınırlarının bittiği yerden başlayacak ceza vermek...

istiyorum. Hissedilen her şeyi arşivleyen kader, yaşadıklarımı bana unutturmuyor... Ne yapmalıyım?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• ona verecegin her ceza seni daha cok yaralayacaktir.intikam iyi degil.ondan cok kendine zarar verirsin.Allaha havale et.birak ne hali varsa gorsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bence uğraşmamak en iyisi bırak ne hali varsa görsün.

0|1
    0|0
  • Boş işler bunlar ALLAHA havale etmek en iyisi.

0|1
    0|0
  • hayatını yasa hayat zaten kısa onun intikamı bunun kini böyle seylerle bitirme ömrünü

0|0
    0|1
  • ceza vermeye karşıyım kendi haline bırakmak en iyisi

0|1
    1|0
  • En iyisi ceza verme düşüncesinden kurtulup devam etmek.Belli bir zaman sonra senin veremeyeceğin kadar ağır bir cezayla karşılaştığını görüyorsun zaten.Sadece sabretmek gerekiyor

0|1
    0|0
  • affetmek ve unutmak iyi insanlarin intikamidir

0|1
    0|0
  • ne kincisiniz...hayatta affetmek vardır..neden o yolu seçmiyorsun

0|1
    0|0
  • Ne yaptı ?

0|1
    0|0
  • muhtemelen çocuğunun annesinden bahsediyoruz değil mi selserbey?

0|1
    0|0
    • İlk önce sevgililer gününüzü kutluyorum.. 00:22 olmuş saat... Evet tahmininiz doğru...

• çocuğunun annesine akıl sınırlarının bittiği yerden başlayan ceza veremezsin ki.

• Aslında haklısın... Cezalandırılan benim.. Çektiğim acılar.. Akıl sınırlarının bittiği noktada.. Bide her gece düşüme giriyor ya... Rüya görmemek için.. Uyumuyorum... Captagon manyağı yaptı beni...

Erkekler Ne Diyor 3

• unutulmaz..

ama zamanla öfken azalır..

0|1
    0|0
  • durumu anlamadan sana bu konuda yardım edemem.

0|1
    0|0
  • susmakta bir cevap derler ama intikam almak için uğraşmaya değmezz

0|0
    0|1
Yükleniyor...