Gerçekten çok merak ediyorum....

bir erkek nasıl bir kız ister namuslu olursun cahil yerine koyar ayrılır ama derki bir yandan yok öyle bişey namuslu olcak tabi kaşar olursun değerli olursun etrafta derki kaşar kızmı sevilir bu erkeklerin iki yüzlülüğü ne olucak ya ...

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• o bir erkek diğe tabir ettiğin erkek modeli yok işte. çok farklı modeller var. ben kaprissiz, söz dinleyen - baskıcı değilimdir. keyfi karar vermem ama söz dinleyecek - aşırı kıskanç olmayan. hanım kızları severim. dünya görüşü olan, kendi fikirleri olan kızları severim.

0|0
    0|0
  • kızın namuslusu vardır hiç bir şey yapmaz kızın namussuz var felaket ortamda olur ama emin ol namuslu namusuz diye ayırmadım ayırmama onlarıda o hale koyan yine erkekleredir

0|0
    0|0
  • Kızların karaktersizliğiyle doğru orantıda gidiyoruz hamdolsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne istediklerini bilmiyorlar

0|0
    0|0
  • ama anlamıyorum erkeklerin istediği tercih ettiği biri olmak için neden şekilden şekle giriliyor ki?

erkekler istiyor diye kaşar olcan hee

lan öyle zihniyetin suyuna ekmek banayım

kızlar asla erkekler için namusundan ve kendinden ödün vermemeli

0|0
    0|0
    • arkadaşım bn diyorum ki etrafımdaki erkekler bu düşüncede kaşar kız sevmeyz diyo kaşar kızsız yapamıyo

• yaşa bağlı... sende erkegı her anlamda mutlu et ;) evlenmeden cılvelı o..evlennce salll gıtsın :)))

0|0
    0|0
  • "Adam" olanı bul da, anlarsın mevzu bayisi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...