Kızlar eşlerinin futbol tutkusuna ne tepki verir?

Eşiniz her haftasonu evde maç izliyor ve maçtan sonrada yorumları. Sizinde ya izlemek istediginiz degişik programlar var yada eşinizin sizinle ilgilenmesini istersiniz? Ne yapardınız?

Erkekler sizde bu lüksünüzün kısıtlanmasına ne gibi tepkiler verirsiniz?

Güncellemeler:
Bu arada eşinizle aynı takımı tutmak mı daha zevkli yoksa rakip mi?
Nekadar cimri bunlar arkadaş. İnsan bi puan verir bari. Yoksa sorunun çok berbat olduğunu düşüncem
Teşekkürler arkadaşlar. Hepinizi artıladım.

0|0
24|9

En İyi Kız Görüşü

• her haftasonu izliyosa ne var bunda canım otursun izlesn ben ona yiyecek içecek servisi de yaparım. Eğlensn kendi evinde ne güzel işte

0|1
    0|0
    • ben bilmem beyim bilir cevabıneden sonra simdi bu cevap.yaa sen normal misin?

• Helal olsun

• helal olsun denilcek bi durum yok ki? paris hilton ile evlemiyoruz beyler.sizler gibi normal bir hatunla evleniyoruz.Kültürümüz gereğide böyle yapması lazım bu arkadaşın bayan olarak,erkekde hoşgörülü olucak ama!

Kızlar Ne Diyor 23

• benim maçla futbolla uzaktan yakından alakam yoktur hiç anlamam hiç de sevmem. izlesin bende ütü çamaşır falan o işleri hallederim o tv izlerken yanında ütü yaparım nolcak

0|1
    0|0
  • tepki vermem bende beraber izlerim sevgilimle ayni takimi tuttugumuz icin sorun yok seve seve izlerim maci da sonradan yorumlari da beraber tartistiriz pozisyonlari hakeme laf atariz :D yorumculara da :D

0|1
    0|0
  • normaldir ben kısıtlamam o izlesin bende başka şey yaparım

0|1
    0|0
  • eşimin futbol maçı izlemiyo olması benim için sorun olur.çünki ben lig tv izlerken o dizi aç derse soğurum ondan...

0|1
    0|0
  • ya keşke ilerde futbolu,maçları seven bir kocam olsa valla oturup birlikte izlerim, birlikte maçları izlemeye gideriz falan. Super bısey ya bence .d .d

0|1
    0|0
  • sevgilimin halı saha maçına giderim ben bee

0|1
    0|0
  • erkek arkadaşımla farklı takımlar tutuyoruz ben maç izlemeyi seviyorum yorumları da dinlerim hatta iddiaya giriyoruz tuttuğumuz takımlar karşı karşıya gelince hediyeydi yemekti eğlenceli olabiliyor :)

0|1
    0|0
  • Her türlü fanatizme karşıyım. Ama arada onunla oturup bira-maç keyfi yapmakta sakınca yok bence.

0|1
    0|0
  • Maçı bende seve seve birlikte izlerim de yorumlara gerek yok eğer maçı izlediyse o zaman sıkılırım işte

0|1
    0|0
  • Futbolu sevdigim için sorun olmaz. Karsi takimdan olmasi daha iyi. Zaten oyleydik ne dalga geçerdik maç sonu :D

0|1
    0|0
  • tepkı vermem maça gıderızberaber bagırırız cagırırız evde uzatırız ayaklarımızı ızlerız cunku bende maç gunlerınde 90 dakıka ulasılamayan kısılık oluyorum

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeli ise eşlik ederim. Yoksa evde barındırmam onu

1|1
    0|1
  • izlediğinde mutlu oluyosa izlesin beni rahatsız etmez bende onunla izleyebilirim hatta.

0|1
    0|0
  • Birlikte oturur izleriz takım fark etmez.

0|1
    0|0
  • bende onunla maç izlerim :) ama o da benimle dizi izlemeli :)

0|1
    0|0
  • Takım tutmuyorum izlemek isterse karısmam nasılsa benımlede ılgılenecegı vakıt gelecektır.

0|1
    0|0
  • ben çok severim futbolu izlemeyi de, ama sevgilim hiç ilgili değil, dünya tersine :(

0|1
    0|0
  • Sinir olurum belki

0|1
    0|0
  • ben de izlerim maç :))

0|1
    0|0
  • O izlesin. Ben gögsünde uyurum.

0|1
    0|0
  • profösyenel futbolcu olmasını isterim böylece amatör olmadığı için hep onu izlediğimde attığı gollere cocuk gibi sevinmiycek attığı golleri ballandıra bllandıra anlatmıyak ve maç izlmeyi sevmycek bu arda bnlar doğru.

0|0
    0|0
  • Bencillik yapmasına izin vermem. Maçı izlediyse yorumları izleyemez.

0|1
    0|0
  • izlesin tabi. ben de uzuuun uzuuun şaraplı mumlu falan bi banyo hazırlarım kendime. kendimi şımartırım. oh mis.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Fanatikligim yok sukur. Ama cok önemli bir derbi, sampiyonlar liginde soyle barca inter tarzi kaliteli bir mac olursa o zaman esime ya bebegim bi 90 dk sonra görüssek olmaz mi diyebilirim :D Diger zamanlarda beraber ikimizin de zevk alabilecegi bir seyler arar izleyebiliriz, bulamazsak evde baska tv mi yok :P

Hmm, esi gectim dogru düzgün sevgili bile olmadi, o bakimdan bilmiyorum ayni takim mi rakip takim mi iyi olurdu. Rakip takim olursa aramizda iddiaya girip hafif bir rekabet ve ufak ödüller olabilir ve zevkli olur. Ayni takim olursa da beraber maca gidilebilir.

0|1
    0|0
  • pek alakam yok futbolla..

0|1
    0|0
  • Futbol tutkum yok , ters, durumlar yaşayabiliriz .

0|1
    0|1

• çünkü sizin

alışverişiniz

süslenmeniz

ve kavak yelleri ve muhteşem yüzyılınız var ...

bırakta maçımı izleyip seninle ilgileneyim derim herhalde ...

onada mantıklı gelebilir ...

0|1
    0|0
  • Seni aramıyor,seni sormuyorsam..Bu senden vazgeçtim demek değildir..sadece pes oynuyorumdur sakin ol canım tamam mı ?

0|1
    0|0
  • internet diye birşey var artık kimse tüplü televizyona mahkum değil.aynı anda 2 program izlemenin yolları var

0|1
    0|0
  • futboldan anlamadıkları için

0|1
    0|0
  • Maç sevmem ben.

0|1
    0|0
  • beraber ızlerız galatasaraylıyız sonucta yerı gelır dızı yerı gelır mac ...

0|1
    1|0
Yükleniyor...