Kendimi kandirilmis hissediyorum, bunu okuyun ve cevap verin lutfen.

O benim ilkimdi,ve kimseyle de ondan önce beraber olmadım. Tanıştık internet üzerinden . Ben kimsenin hakkını yemedim şu dünyada ve allahın adaletinde giden bir kişiliğim.Herşeyimiz çok iyi idi başlangıçlarda ona o kadar değer verdim ki o kadar sevdim ki ben hep istediği götürdüm. hep istediğini yaptım.İlk öncelikle bana doğruları şöyle dedim ilişkilerin oldumu 4 ay önce birisiyle oldu ve otelde 1 gün beraber kaldık ama soyundum ama ilişkiye girmedik acı hissettim dedi.Eş geçtim arkadaşlar inandım ve güvendim.Gerçekden o kadar çok sevdim ki ciddi düşünüyordum oda öyle dedi şükrettim doğru insanı buldum diye.İlerleyen günler de ben ondan birşey istediğimde hiçbirini ısrar etmediğim zamanla yapmadı arkadaşlar.Ofis de bununla sevişirken bana 5 dk sonra kızlığının gittiğini söyledi.Yine sarıldım ona güvendim.Bana ilişkide insanın sevdiği ile bu işi yapması,Merak etme bunu koz olarak kullanmam demesi sizce ne demek oluyor arkadaşlar ? Bana o kadar mahsum hep yanımda ol diyişleri vardı ki hep de yanımda oldum. Kendimi dedikleri yüzünden dejavu ettim,piskolojik oalrak çöktüm ve arkasına dönüp gitti.Neymiş hakaret etmişim,neymiş yalanmışım :))) Ben belki görmeden bilmeden duymadan hakaret ettim evet allahın sopasınıda yedim.Ama ciddi düşünen bir insan bunları söyleyebilirmiy di ? teşekkür ederim.

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• senin gibi erkek kaldı mı ya..normalde o kötülüğü erkekler kızlara yapar.sizde tersi olmuş...boşver unutmaya bak.kız seni fena kandırmış..tecrübe oldu de geç git..Allahın adaletinden şüphen olmasın. elbet onuda bir başkası kandırır hayatını karartır. sana bişey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• öncelikle soran kişi bu kadar uzun yazmasanız lütfen

soruya gelirsek güvenini sarsacak çok şey yapmasına rağmen güvenmeye devam etmişsin

bu gözü kör eden durum tehlikeli

sonra ciddi hayal kırıklıkları yaşanıyor

bu kadar taviz vermemek lazım öncelikle sonra kız ayrılmak istemiş bunu da bahane etmiş

0|0
    0|0
  • Ya sorununu anlamadım ben. Napmış ofiste biriyle sevişip bekaretini mi kaybetmiş?

0|0
    0|0
    • Biriyle degil benimle bayan.

• evet yüzüne vurdum ve o kız bana yemin etti :)) yalan söylemedigine

• hayatımda böyle saçma şey duymadım ben ya. böyle bir yalan söyleyecek insan zaten kolayca yemin de eder.

• arkadaşım kusura bakma ama bir kızla bir erkek sabaha kadar bir odada kalacak ve hiç bir şey olmayack şaka gibi senin sevgiden gözün kör olmuş. sen doğru insanı buldum diyerek en büyük yalanı kendine yapmışsın bence her şerde bir hayır vardır. yazdıklarından anladığım kadarıyla sen sevgiyi hak eden birisisin ama Allah'ın sevgili kuluymuşsun iyi ki bitmiş üzülme en güzeli olmuş.

0|0
    0|0
    • Kardes bilmeden etmeden görmeden ahini aldim,hakaretler ettim o kadar cok sinirlendim ki değerini biliyorum senin dedi bana inanmiyormus ben bunun icin bir yerden oda kiralayip ciceklerini onune serdim ve koskocaman özür diledim . Benimi kandiriyorsun dedi :))

• Normalde bunu erkekler yapardı,roller değişmiş sizinkinde.

Zor durum Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • allah allah ya kız işi bitirmişçekmiş gitmiş resmen.. değişik olmuşş

0|0
    0|0
    • arkasina dönüp gittigine göre dedigin gibi oluyor :))

• Senin ne hata yaptığını anlamadım ben ya. Benim bu yazıdan anladığım kız yapmış yapacağını sonra da ayrılmış. senin hatan ne ?

0|0
    0|0
    • Önemli olan hatanin kimde oldugunu degil onemli olan dogrulari yapmak dogru yerde yapmak bu sekilde yapan birisi ne kadar dogrucu olabilir bilemiyorum .

• Ya bu aptal kızlar sizin gibileri nasıl kandırıyor bize gelin ya biz de biliyoruz sevmeyi :D ama öyle yatıp kalkma olmaz bizde böylece yüze vurulacak hata da olmuyor :D

• Olay yatip kalkma problemi degil,olay dogrulari soylemek allah büyük kardeşim öbür tarafa da gecicez orada da hesaplasicaz herseyi bilen allah görende allah.

Erkekler Ne Diyor 1

• bırak Allah aşkına ondan sevgili mi olur yaw...sende acayipsin haa...

0|0
    0|0
    • İnsanlari kandirmaya dogru seylerin dogru yer de yapilacak yerine ciddiyetsiz ve kandirilmis olarak hissettim kendimi kardes. ve o kıza ben yine iyi olayim ben yine suc atmiyim diye ona yalvardim bile :)

Yükleniyor...