Akhisar Belediyespor Galatasaray Maçı Hakkında Nedüşünüyosunuz

Akhisar Belediyespor Galatasaray Maçı Hakkında Nedüşünüyosunuz

Şu an Dakika 84 2-1

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen sezon Alex "kovulduğunda" ilahi adalet istemiştim FB'li olmayan biri olarak; çoğu maçta FB çuvallamıştı..

Bu sezon da GS'li olmayan biri olarak yaşayan en büyük Galatasaraylılardan Fatih Terim'e yapılan kalleşliğin yol su elektrik olarak dönmesini istedim..

Bir milyar dolara yaklaşan borç, puan ve para hovardalığına devam.. GS'nin durumu iç açıcı değil..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• geçmiş olsun demeketen başka bişey diyemiyoruz

0|2
    0|0
  • o neymis belediye otobüsü gibi ):

0|1
    0|0
  • Kötü...

0|1
    0|0
  • Valla sezon ortasına yaklaşıyoruz Mancini bir an önce düzene koymalı takımı aksi halde bu sezon mahvolacağız her zaman Drogbadan katkı almak çok kötü bir durum

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum , düşünemiyorum ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bugun radyoda bişi duydum(kadir çöpdemir ve nouma) nın sundugun.nouma dedi ki drogbayı ben öncedendir tanırım.gözlerinden belliydi.yönetim fatih beyi göndermeden buna sormus göndersek tanıdıgın biri var mıayarlayabilirmisin.o ise mancini ile aram iyi konusur ayarlarım demiş bunun ustune ffatih terim yollanmıs.eğer öyleyse drogba gözümden cok düştü.

0|0
    0|0
  • hayırlı ugurlu olsun ne dıyelım -3 puan yarasın cımboma

0|0
    0|0
  • Şu ana kadar toplam 9 şut çıkmış maç için ne düşünülür ki.. :D

0|0
    0|0
  • akhisarı tebri ederim hakkıydıı

0|0
    0|0
  • Daha iyi günlerimiz bugünler.Bu kafayla çok puan kaybı olur.Dün maçı neredeyse 0 pozisyonla bitirdik.

0|0
    0|0
  • Bu takımın beyni, formsuz da olsa Selçuk. Takım ilerde top yapamadı. Ama bu maç ölçü değil bence. Melo Selçuk yok. Mancini'nin ilk lig maçı. Milli ara iyi gelecek

0|0
    0|0
  • Akhisar have no Drogba.. So what? :))

0|1
    0|0
  • maç bitti 66s için şampiyonluk şansı şuan sıfır 0 D:DD.

0|1
    0|1
  • cimbom bazı takımlar gibi şike yapmadığı için normaldir.

0|1
    0|0
  • bi akhisarlı olarak gurur duydum

0|0
    0|0
  • İyi oldu.

0|0
    0|0
  • Maç bitti ve 3 kuponumu yedi galatasaray Sağolsun varolsun ne diyeyim.

0|0
    0|0
  • hakem sayesinde sağolsun kaybettik galatasaryı durdurma planı işliyor tebrikler tff

0|0
    0|3
Yükleniyor...