Süslenip püslenip havalı cakalı yürüyerek ekmek almaya giden kızlar ne alacağını unutur mu?

1 saat önce marketin önünde durup bişiler almak için arabadan indim hemen kıç tarafımdan afilli mi afilli havalı mı havalı kokoş mu kokoş aynı zamanda tatlı mı tatlı yanaklarında amoftaların balı dudaklarında karayemişin moru olan kırıtkan yürüyüşlü Afet hanım benden saliseler önce markete giriverdi..

3 5 ıvır zıvır için girdiğim markette 10 dakikalık dikizleme ayağına dehşetül ibret hatunu kolaçan etmeye başladım bu sırada sanki marketi komple götürecekmişim gibi tekerlekli sepeti kavradım..

Tekerlekli sepetle markette hatunun peşinde tur atarken cep telefonunu arka cebinden çıkarıp narin parmaklarıyla birini aradığını tespit ettim..Konuşma aynen şöyle gerçekleşti..

-Anne ben ne alacaktım ya?

-Telefondan muhtemelen valide azarladı..

-Üff tamam anne ya iki ekmek maden suyu ne kızıyosun..

Ah kaynanam ah kızın unutkanda ne oldu damadın çileden çıktı..

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• fazla dip boyadan ya da farklı kimyasallardan beyin hücrelerinde azalma olmuştur

yoksa her havalı kokoş canlı alacağını unutmaz

0|1
    0|0
    • Ev market arasındaki kısa mesafede 2 ekmek ve maden suyu için kendini baştan yaratmak psikolojik bir trajedi bence..

• Sen markette orta halli takılıyosun galiba:D

• hayır, gören kaçar o derece fenayım :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Bi' an o kızın kendim olabileceğini düşündüm. Neyse ki çok fazla sürmedi.

Annemin "sadece ekmek" almak için gönderdiği fırına, bir yığın dolu listeyle girip, dönüşümü market üzerinden yaptığımı anımsadım.

"Almışken tüm eksikleri al"cı yaklaşıma sahip anneniz var ise, ne alacağınızdan ziyade, neden aldığınızla daha çok ilgileniyorsunuz.

Bir insanın evinde domates salçası ve domatesler var iken, neden salça yapmak için "taze domates"e ihtiyacı olur ki?

Ya da elma sirkesi var iken "ille de elimden çıkacak" kafasıyla elma aldırtan birisi... Sanırım yalnız değilim. Öyle değil mi?

0|1
    0|0
  • zeytinyagi almaya gitmissem zeytin yahi haric gereksiz birsürü sey cikarim.

1|1
    0|0
  • ben esofmanlarla cıkıpta ne alacagımı unutuyorum o gene iyi süslenmişte unutmus:D

0|1
    0|0
  • ben pijamayla gittiğim için markete cevap veremicem :((

0|0
    0|0
  • evet ben :D :D

0|0
    0|0
  • Bi yerden dönüyordur ne var yani :)

0|0
    0|0
  • eee sonrası