Annenizin yaninda evlenme teklifi alsaniz ne yapardiniz? kaç erkek buna cesaret eder.

Kızlar 1. sorum size süslü püslü giyinmişsiniz annenizle birlikte geziyorsunuz istanbulda tamam mı? Az yakışıklı agzı burnu düzgün, Sitili olan böyle biraz havalı efendimsi tarzı olan bir erkek anenizinin yanında size yaklaşmak isterse. Ailenizle tanışmak istedigini söylese anneninizin ve sizin tepkileriniz ne olur. ayıpsanır mı bu durum? Mümkünse annenizede sorun öyle cevap atın.

2.sorum erkeklere bir kızı görüpte çok sevdiniz,sevgiliniz yok ok, gününüzdesiniz böyle bir şeye cesaret edebilirmisiniz? Başınıza ne gelmesinden korkardınız?

Güncellemeler:
Ya kızlar İstanbulda olmanın altını çizeyim. burda bir gördügünüz insanı bir daha göremeyeceginiz anlmına geliyor. Ayrıca babanızın yanında demedim annenizin yanında dedim.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• bunu yapan zaten delicesine seviyordur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1. soruna cevap vereyim hemen. Anneme sordum biraz önce.

"Kızımı beğendiğiniz için teşekkür ederim ama siz ilk gördüğünüz bayana evlenme teklifi mi ediyorsunuz? Bence kızımla düzgün bir randevuya çıkın ve ciddiyetinizi ona gösterin.Böyle sokak ortasından olmaz bu işler beyefendi. İyi günler." deyip gidermiş annem :D

0|1
    0|0
    • helal olsun annene. bende teşekür ederdim.:)

• Valla ben de "Anne sen harikasın." dedim :D Sanırım ben de senin gibi teşekkür ederdim.

• annem haşlar çocuğu orda :D

0|0
    0|1
    • tutucu old için mi acaba. bir sorsana nedermiş merak ettim

• ne olursun elif bir sor baklım ne diyecekmiş çok merak ettim. köşe yazarı bir arkadşım var ona gönderecegim cevapları.

• annem şuan yanmda değil

• ne kötü bir durum :D başbaşa olmak en güzelii

0|0
    0|1
  • Annem çocuğa "sen şaşırdın galiba" dermiş :D:D:DDD bende kabul etmem ya edicekse özel başbaşayken etsin annemin ne işi var :D:DDd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...