Evde koşu bandı kullananlar....

arkadaşlar eve koşu bandı aldım 10 gündür kullanıyorum biraz göbek var (aslında birazdan daha fazlası var)ne kadar süre koşmak gerekir ve koşu bandı harici evde ne tür spor yapabilirim not boy 1,78 kilo 85

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Evde kosu bandin varsa haftanin en az 3 gunu 40-45 dk lik kosmaya calis. Kosu programini interval egzersiz yap. Yani 3 dk orta tempo yuru sonra 3 dk hizli kos 3-5 dk arasi yine yuru ve yine 3 dk kos bu sekilde 30 dk kos ve 10 dk yavas tempo yuruyerek tamamla. Haftanin belli gunlerinde agirlik calisman da yararli olur bunun icin bir de dambil seti alip gogus, kol, sirt ve omuz egzersizlerini arastirip haftada 2-3 gun bunlari da programina ekle. Bunun disinda mekik ve sinav cek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadaşım koşu bandı gobegı erıtmez anca bellı bı sureden sonra erıtmeye baslar yanı ornek verıyorum 75 kıloya ınersın o kılodan sonra gobek erir gobek erimesı cok sıkıntılıdır gobegın erımesını ıstıyorsan bol bol mekik çek alışkanlık haline getir her saat başı 50 tane çek 2 haftada gorceksınkı gobegın kalmamıs aynı kılodasın hatta zayıflarsın bıle :)

0|1
    0|0
  • Haftada 4 gün 40 dakika civarı yeterlidir. Koşudan sonra mekik de çekersen daha etkili olur. Ve tabi beslenmeni de düzene sokmalısın. Ara öğünlerde yeşil elma ye ve antreman öncesi sert şekersiz bir kahve iç yağ yakımını hızlandırır bunlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...