Kızlar siz olsanız ne düşünürsünüz ?

Dün bir kızla anket yaptım ve işim gereği tel nosunu da aldım. Ben hayatımda bazı kararlar almıştım fakat önyargılı da olmayacaktım. Kız çok sevecendi,sıcakkanlıydı. Asla böyle şeyler yapmam normalde bu işte. Ama bu kız çok farklıydı ve çok hoştu. Sizce telefonunu kaydedip 1-2 hafta sonra ondan hoşlandığımı falan söylesem tepkisi ne olur .? Siz olsanız ne düşünürsünüz? Kız 17 yaşındaydı bu arada.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Saçma sapan hareketler yapma.

Bu tarz durumlarla ben de karşılaşmıştım. Iyi niyetimle yardımcı oldum, herif art-niyetli çıktı falan. Açıkçası küçük duruma düşmekten başka bir şey olmuyor.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Subyancimisin bu bir bana bunu anlatmadin ne ara anlatacaktin bu iki sakin boyle bir sey yapma o sana guvenip telefonunu vermis ben olsam rahatsiz olurdum ve bu da uc

0|0
    0|0
    • sübyancı ? 17 yaşında 1.70lik bir kızdan bahsediyorum. ben 21 yaşındayım 30 değil...aramıcam zaten. belki çalıştığı yere giderim ya da gitmem.

• Uuy sen benden kucuktun dimi bir an ayni yasta oldugumuzu zannettim:) ama yine de yapma boyle bir sey yesil iyidir yesil

• Sonra neden anketörleri tersliyorsun neden anket yapmıyorsun

0|0
    0|0
    • işte şunu demeyin. hiç yapmadım belki 150 küsür anket yapmışımdır. Nazikçe bir teklif düşündüm sadece. O da hala düşünce aşamasında. Ne kadar önyargılısınız

• Peki,teşekkür ederim. Gerçekten hoşlanmışsam zaten o yolu çekip oraya kadar giderim. Kendimi de test etmiş olurum

• Ne demek birbirimiz yardım etmek için bu sitedeyiz :) Ama kesinlikle telefondan şansını deneme deniceksen mutlaka git yüz yüze konuş.

• Şuanda böyle bir teklif gelse hayır demezdim :) Bence söylemelisin sonuç ne olursa olsun. En azından içinde kalmasın. Bende aşık oldum midemde kelebekler uçuşuyor :D

0|0
    0|0
  • bir şey çıkmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Küçükmüş biraz ama :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...