En beğendiğiniz sporcu ya da spor yöneticisi kim ?

Arkadaşlar bu soruyu sadece sportif anlamda ki başarısından dolayı sormuyorum kişilik olarak yaşam tarzı olarak ya da giyim tarzı belki de bambaşka bir nedenden dolayı olabilir. Mesela ben bir Fenerbahçeli olarak Beşiktaş başkanı sayın Fikret Ormanı mütevazi yaklaşımları ve efendi tavırlarından dolayı çok takdir ediyorum...

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• kuyt.; başarılı, mütevezi, beyefendi kişilikli.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz başkan sportif başarı,ünal aysal klas adam,İlhan Cavcavı çok seviyorum nedenini bilmediğim bir şekilde,Kuyt un disiplinini,emrenin agresifliği ve hırsını,Alex,Luis Ronaldo,Totti,İnzaghi,Sergio Ramos bunlarda dier sevdiğim arkadaslar

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• efendilik olarak: sivok, fernandes, alex, gökhan gönül ilk etapta aklıma gelenler. sportif başarı olarak soruyorsak yine fernandes ve alex diyorum. yöneticiler için bir şey diyemem. hepsi kamera karşısında birbirinin yüzüne gülüyor ama sonra arkalarından sallıyorlar. o yüzden yönetici olarak çok beğendiğim biri olduğunu söyleyemem. ama fenerbahçeli olmasına rağmen beşiktaş için çok güzel adımlar atan, basın önünde kendini ezdirmeyen önder özen'e ayrı bir parantez açarım. çok disiplinli, görevine çok sadık.

0|1
    0|0
  • Fikret Orman iyi seviyeli ama yersiz açıklamalarıda oluyor mesela stada inen seyircilere güvenlik niye müdahale etmedi kaçtı diye agır konuştu ama güvenliklerde can taşıyor müdahale etselerdi daha kötü şeyler olurdu ordaki açıklaması çok kötüydü önder özen iyi kişilik olarak

0|1
    0|1
Yükleniyor...