Ciddi ilişki istediğini ve benle olmayacağını söyledi. Ne yapmalıyım?

Sevdiğim çocuk beni de seviyordu ama benim çok erkek arkadaşım olmasını bahane edip ilişkiye başlamıyordu.sonradan 4 ay önce ayrıldığını söylediği sevgilisiyle ayrılmadığını öğrendim. Ama ondan ümidini kestiğini onun farklı şehirde olduğunu ve yanına gelemeyeceğini söyledi. Benle ilişkiye başlamak istediğîni söyledi emin misin dedim evet dedi. Net olduğunu söyledi. O gece dans ettik bakıştık öpüştük herşey harikaydı ertesi gün ben iş görüşmesi için farklı şehre gittim ve görüşmeyi yapıp döndüğümde ciddi ilişki istedîğini ve benle olmayacağını söyledi ben onun için çoğu işimi iptal edip dönmüştüm. Onu seviyorum ama bana o kadar soğuk ki sanki o gece olmadı . Ne yapmalıyım akıl verin ne olurr

Çok acil yardımlarınıza ihtiyacım var :'(

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• -Sevdiğim çocuk beni de seviyordu ama benim çok erkek arkadaşım olmasını bahane edip ilişkiye başlamıyordu.

Bence bahane değildi

sonradan 4 ay önce ayrıldığını söylediği sevgilisiyle ayrılmadığını öğrendim. Ama ondan ümidini kestiğini onun farklı şehirde olduğunu ve yanına gelemeyeceğini söyledi. Benle ilişkiye başlamak istediğîni söyledi emin misin dedim evet dedi. Net olduğunu söyledi. O gece dans ettik bakıştık öpüştük herşey harikaydı ertesi gün ben iş görüşmesi için farklı şehre gittim ve görüşmeyi yapıp döndüğümde ciddi ilişki istedîğini ve benle olmayacağını söyledi ben onun için çoğu işimi iptal edip dönmüştüm. Onu seviyorum ama bana o kadar soğuk ki sanki o gece olmadı .

Anladıgım şu ki seninle ciddi ve samimi birşey düşünmedi, sende biliyorsun ki onun boşlugunu kapatmak adına seninle birşeyleri denedi ve olmadı, yoklugun ortaya çıkınca farketti sana karşı birşeyler hissetmediğini, olsa bile his güçlü değil, aklı onda.

Yapabileceğin şey ondan vazgeçmek, neden dersen bu çocuk bu gidişle sana gel git yapmaya devam eder her boşlugunda sen zarar görürsün.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• gece öpüşmeden ileriye gidemeyeceğini anlayınca vazgeçmiş senden ucuz yırtmışsın ;)

1|0
    0|0
  • git şükür namazı kıl mümin karşim :P :D

0|0
    0|0
  • hemen öpüşürsen olacagı bu tabiiii ki biraz agır kadın ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...