Yeniden birini sevmekte zorlanır mısınız?

Benim başıma gelmedi ama öyle merak ettim sizin başınıza gelse ne yapardınız.Merak ettim.Bi sevgiliniz vardı çok seviyordunuz.Baya bir geçmişiniz var.1 yıl kadar.o sizden ayrıldı sizin bir suçunuz yoktu en fazla sevmekti belkii. Ama o sıkılgan bunalmiş sizden.Ayrıldıktan sonra peşinden gittiniz.Bu kişi sizin ilk sevgilinizdi diyelim.Ona ulaşamayın diye size sapık muammelesi yapıp numarasını değiştiriyor. Artık sizi görmezden geliyor.Bu kişiye tutumunuz ne olur?Hayata bakışınız ne olur?Yeniden birini sevmekte zorlanırmısınız

Herkesin cevaplamasını istiyorum.

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Güzelim, nedir bu insanların aşk yüzünden çektikleri. Adam/kadın çekip gidiyor insanlar potansiyel onlarca sevgili adayı varken tek bir kişiye odaklanıp kalıyor. (beraberlikteki sadaketi sorgulamıyorum bilinsin). Tek eşlilik doğal ve mantıklıyken; kim aklımıza ömür boyu tek kişiye karşı sevgiyi soktu, hem de o hayatımızdan çıkıp gitmişken? Giden sevgilinin arkasından yıllara hüngür hüngür ağlamak sanıyorum yeşil çamın bize olan laneti! Bak bakalım etrafına da bir gör: kaç ilk göz ağrısı hep ağrı olarak kalmış. Geçecek canım bunlar daha yaşın kaç ki!

0|0
    0|0
    • bok geçer:D

• Sen öyle diyorsan öyle olsun. İnsanların başkalarına zararı olmadığı sürece bilinçli olarka kendilerine zarar vermelerine kesinlikle karşı değilim. Kendini kahretme isteğine sonuna kadar saygı duyuyorum.

Erkekler Ne Diyor 9

• peşinden gitmemki beni bırakan birisinin yapışkan değilim

0|0
    0|0
  • peşinden gitmem zaten gerek yok bittiyse bitmiştir :D

0|0
    0|0
  • yok zorlanmam direk severim:D

0|1
    1|0
  • yoo o kişiye bakışım olmaz. hayata bakışımı birtek insan değiştiremez. ayrıca normal bir şekilde yaşamaya devam ederdim.

0|0
    0|0
  • agızınla kuş tutsan bile yaranamayacagın için aşk acısını gecirmek için hemen bir sevgili yap acını onunla unutmayı cabala yeni sekme ac hayatına zamanla herşey düzelcegini göreceksin

0|0
    0|0
  • bu durumu bire bir yaşadığım için çok iyi biliyorum geçmez,unutamazsın :( bu soruyu okuyunca acaba O mu dedim yani o kadar benzerlik var

0|0
    0|0
    • sen mi ayrıldın

• oyle zaten. çok kötü . hiçmi değerimizi anlamazlar bilmiyorum ki..

• cıkx :) anlamazlar biz eşek olduktan sonra semer vuran çok olur

• yeni bir sayfa açılma zamanı gelmil demektir.

0|0
    0|0
  • senı sevmeyenı sev me sevenı sev olay baıt ıstemıyorsa gurursuz olmanın bı anlamı yok

0|0
    0|0
  • Seversin ama acele etme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kızardım tabi ki, kırılırdım da

ama zamanla geçer , umursamam

0|0
    0|0
  • 1.'si peşinden koşmam sıkılmışsa ara verelim derim gidipte adamı zorlamam beni naısl terkeeedersin diye baskı yapmam ister ilk sevglim ister en çok sevdiğim olsun bir kaç ay ayrı kalmanın iyi olduğunu eğer yapamazsak ayrılmamız gerektiğini söylerim bu konuda burda biter.

0|0
    0|0
  • Bu yazdklarn bir cok kzn yashanmish hayat hikayesidir.beni kimse terkedemez ama dylmki etti peshinden neden gideyim? O pishman olsun beni kaybettigine. Olmuyorsada asha honlu bilir.

0|0
    0|0
  • Ne zorlanacaksın sanki gelir geçer takma

0|0
    0|0
  • Zorlanmazsın. Ben cok sevdım ve tam 4 yıl sonra unutabıldım . Cok uzun bı zamanda olsa unutuyo insan. Hayatı ondan ıbaret dusunme .

0|0
    0|0
  • hayır sacmalık beni sevmekten sıkılan insan benim için çokta tın yani nie zorlanıyım ne yapıyım bir kere mesaj atmam peşinden gitmem amma götü kalkar onun . önce peşinden gittiğim için pişman olur sonrada hayatıma bkarım

0|0
    0|0
  • Umursamam beni istemeyeni bende istemem tabiri caizse;önümde ki maçlara bakarım :)

0|0
    0|0
  • arkadaslar 2yıl ıcınde aöl den mezun olunur mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...