Gözünün içine baktım o beni takmadı

Dershaneden bir çocuktan hoşlanıyordum bakışları filan aşık gibiydi hoşlandığını sanmıştım çocuğun. Bugün yolda gördüm gülümsedim tam merhaba diyecektim ( tanışmıyoruz ) takmadı beni ya. Arkadaşı vardı yanında görmese bile o söyler yani. Havaya bakarak gitti umursamadı.Çok üzüldüm yani. Normalde hiç konuşmamamıza rağmen görünce gülümserdi o da. Ben de mi umursamasam. Ne yapıcam ya

Güncellemeler:
ilk adım diyodunuz şimdi dalga geçiyosunuz bundan sonra b*k size ilk adım

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Aynı olay benimde başıma geldi ki sne merhaba demeye kadar yol almışsın ben öyle birşey asla diyemem onun benimle tanışması için gözünün içininde içine baktım o derece her tenefüs öküz gibi baktım ki oda bakıyordu hep fark ettiğinden emindim.Facesini buldum saçma sapan şeyler salladım sonrada gittim ondan hoşlandığımı söyledim (rezilin reziliyim oq) oda gördü ve takmadı okulda seviyomuş gibi davranıyo önden arkadan heryerden geçiyo iş konuşmaya gelince 0 bu erkeklerin hepsi aynı hiç uğraşma takma ben bunu yapıcam.Sanada aynısını tavsiye ederim görmezden gelmeyi düşünüyorum ben sende bir öyle dene :)))

1|0
    0|0
    • aynen. görmezden gelip umursamayınca kıymete biniyoruz yoksa kendilerini bir halt sanıyorlar ya

Erkekler Ne Diyor 8

• iyi işte demekki olmucak bu iş unut gitsin :D

0|0
    0|0
    • olmıcak bence de. unut demesi kolay tabi :D

• sonuçta daha hiç tanışmıyonuz platonik seninkisi unutursun ne var :D

• :D

• ya k.bakma bende çok utandım şimdi yanımdakide benim gibi bir ergen sonuçta dalga konusu olur hepten soğuk davranmak zorunda kalırım. üzme bir ara konuşuruz ;)

0|1
    1|0
    • çok komiksin haha

• webcam açarsan salağa bakarım. :*

• aa ayna yok mu sizin evde çok yazık

• evliliğinizi sonlandır olmaz boyle

0|0
    1|0
  • Şu erkeklere çocuk demekten bir vazgeçin amk. Çocuk nedir lan ?

0|0
    1|0
    • yaptığı adam gibi bir davranış olsaydı öyle derdim. çocuk denmeyi hak ediyorsunuz demek ki

• sen cidden gerizekalı çıktın. bana laf sokma çabasına girmeden önce ki zaten başaramıyorsun o ayrı konu da... önce sana soktuğum laf çıkar :)):):):)):)

• hııı öyle mi ? :( hahahahahahahahaha

• son adım at o zaman bundan sonra hayret bişi:D

0|1
    0|0
  • hayır öyle yapma sen konuşmaya yakınlaşmaya çalış çocukla tanışmaya bak

0|0
    0|0
    • görmezden geldi resmen

• gözünün içine bakıp gülümsedim daha da yakınlaşmaya çalışmam artık ne yapıyım gidip aşık oldum sana diyip sarılacak halim yok. kendisi kaybetti yani. diğer yorumlardan da anlaşıldığı üzere yüz verince tepesine çıkıyolar insanın

• ozmn boşver yani ne diyelim

• 0|0
    0|0
  • bak kızı kızdırmışsınız,

0|0
    0|0
    • kızdım :(

• tamam ben ona söylerim :) pardon ya ne dedim ben

• :D

Kızlar Ne Diyor 3

• dersaneye gidiyorsun, eğer ygs lys ye bu sene hazırlanıyorsan bu şekilde iyi bir üni ve iyi bir bölümü unut derim. yaşadım, gördüm biliyorum o yüzden söylüyorum. gelip geçici şeylerle bir hoşlantı ugruna bir seneni heba etme bence.

1|0
    0|0
  • Umursama onu .

1|0
    0|0
  • seni gördü mü?

1|0
    0|0
    • göz göze gelmedik hiç normalde gözümün içine bakardı. ama görmüştür herhalde karşıdan geliyordu.

• canımı sıktı çok ağlıcam şimdi.. o derse desin artık kılımı kıpırdatmam. yine de teşekkür ederim :)

• saçmalama istersen : ) dediğim gibi görmeme ihtimali var, bence şansını bir kez daha dene :))

Yükleniyor...