Başkalarının elindeki imkanları kıskanır mısınız?

Başkalarının elindeki herhangi imkanları kıskanır mısınız?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• kıskanmam beni ilgilendirmiyor kendime bakarım bana hiçbir faydası yok cünkü

0|0
    0|0
    • elleriniz dert görmesin teşekkürler

• elimizdeki değerlerle yetinmesini bilmeliyiz bazen çünkü :)

• bazen degil herzaman şük etdikce Allah daha hayırlısını daha fazlasını verir birşeyin aşırısı fazlası zarardan birşey getirmez insanın başına ekmek alamayan bulamayan insanlar var cöpden kedi gibi karıştırıyorlar bulmaya calışıyorlar karnımız doyuyorsa bin şükürler olsun afrika somaliyi düşünün beterin beteri var sende haklısın herkeizn bir kaderi var herkezde onu yaşıyor işde

Erkekler Ne Diyor 6

• benim olanı kıskanırım

0|0
    0|0
  • hayır hiç işim olmaz

0|0
    0|0
  • hemde nasıl =(

0|0
    0|0
  • bazen kıskanmışlığım olmuştur. ama genelde kıskanıldığım konularda wardır ki bunu gözlemledim bu da ayrı bişiy ;)

0|0
    0|0
  • kıskanmak derken eğer onda olmasın bende olsun duygusu ise bu bende yok, hayır onda olsun bendede olsun evet buna varım :)

0|0
    0|0
  • helalindense takdir ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kıskanmam imrenirim ama genel olarak halim vaktim gayet iyi olduğundan çok sık olmaz bu

0|0
    0|0
    • ben de imrenirim;eğer söz konusu paraysa Allah artttırsın derim kariyerse mutluı olurum imrenirim.ama asla kıskanmam.

• aynen sadece sevgilimi kıskanırım başkalarından fazlası zaten hastalık boyutuna geçer (:

• Kıskanmam.

0|0
    0|0
  • Asla. Daha memnun olurum.

Ama ben ne kadar kişier hakkında iyi düşünürsem onların cekememzlikleri paçalarından akıyor.

0|0
    0|0
  • saçma,neden kıskanalım ki..

0|0
    0|0
Yükleniyor...