Roberto Mancinin devre arasında hangi yabancı futbolcuyu galatasaraya kazandırır dersiniz?

mancini hangi futbolcuları keser yabancı futbolcular arasında tahminlerinizi alalım 2 futbolcu kesin getirecekmiş karşılığında hangi 2 futbolcunun eline valizini verir

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kolarov bizimdir.. not al bu cevabı..

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yabancı degilde yerli alsa daha iyi olur..

Suan kimin gidecegini kestiremeyiz..4 haftalık bir sürec var önümüzde..

0|1
    0|0
  • Ne yabancısı ya Drogba eğer giderse onun yerine gelecek sezon iyi birini bulmamız lazım ama tek dileğim Drogba ile sözleşme yenilemek

0|0
    0|0
    • kız sende iyice duygusallaştın kötü futbolcuları göndermek gerek drogbayı falan demiyoruz zaten defans alanından seçin diyorum

• Defansta kim var ki semih,gökhan,chedjou,riera,dany eee:)

Erkekler Ne Diyor 6

• Elemancini italyada top koşturan markus antonyus ve vilademir putin i transfer lsitesine almış. Bazıları bunun dedikodu olduğunu soyluyor ama bence gerçekçi olabilir. bekleyip göreceğiz.

0|0
    1|3
  • asyada oynayan ama tanimamis o kadar cok futbolcu varki herkes amerikaya avrupaya bakiyor misirin al ahly takiminda oynayan abutreka gibi futbolcu gormedim beckham yaninda halt etmis 32 mac 34 gol atmis 13 tanesi frikikten

0|1
    0|0
  • aynen, kolarov gelicek büyük ihtimal.

0|1
    0|0
    • şehane olur bizim takım

• ab statüsü bir gelse yıkarız ortalığı. bak yıkarız demiyorum yıkarız. link

• zıkarızda yakarızda haha :DD

• Burağı kesin gönderir de kimi alır bilmiyorum. Zaten FBliyim ben

0|0
    0|1
  • kontenjanmı var

0|0
    0|0
  • elemancini ister ama aysel alamaz 6alatasarayın maddi durumu çok kötü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...