Barfiks şınav mekik hergün yapılır mı ?

evde vücut ağırlığıyla antreman yapıcam amacım biraz kütle kazanmak ve evde koşu bandıda var şimdi haftanın 3 günü koşucam ve onun haricinde hergün barfiks şınav mekik çekmeyi düşünüyorum ama internette kasların dinlemesi gerektiği söyleniyor nasıl bir program yapmalıyım bilgisi olanlar yazabilirmi

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• antrenman yaptığın günün ertesi günü kaslarında ağrı olursa bil ki doğru yoldasın. ama bu ağrı geçene kadar da bir daha çalışmamalısın. ağrı geçince tekrar başlarsın rutine. zaten vücut bir süre sonra alışır,ertesi gün kaslarının ağrıması için daha çok çalışman gerekir. yani nokta,kasları geliştirmek için antrenmanın ertesi günü ağrıyı sağlamak, ağrılı kasa yüklenmemek ve ağrı olmadığı sürece de aralıksız çalışmak.

0|0
    0|0
  • 2 gün çalış 1 gün dinlen bence

0|0
    0|0
    • sağol bende öyle düşünüyorum en iyisi birde benim boyum hala uzuyorda ergenlik bitmedi hergün barfiks demirine asılmamda bir sıkıntı çıkarmı çekmeden sadece asılıcam yorarmı kasları

• Rica ederim bir şey olmaz sanırım biraz araştır yine de.

• Barfiks 2gün çalış pazartesi perşembe

şınav 1gün

mekik istediğin gün

set sayıları 3x10 3x12 4x12 olsun 4x12yi sakın geçme

0|0
    0|0
  • gencvefit seviye 1 programına göre çalış birader araştır bi

0|0
    0|0
    • onu görüdmde ben o kadar farklı idman yapmaya üşeniyom o kdar kardiyo çalışıcağıma koşsam yeter abi :D birde ağırlık çalışmıycam ben yaşım gereği boyum hala uzuyor

• birşey dicem seviye 1 tek antremanmı yani ben pazartesi seviye 1 , salı seviye 2 diye düşünmüştüm

• Seviye 1 ayrı seviye 2 ayrı seviye 1 daha basit diğeri daha zor . Seviye 1 pazartesi çarşamba cuma günleri çalışıyorsun 3 ay böyle çalıştıktan sonra gelişmelere göre seviye 2 antrenmanını uyguluyorsun . Seviye 2 de aynı günler pazartesi çarşamba cuma yani . Salı günü filan degil

• yapılabilir elbette fazla kasmadan tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...