Galatasaray-Akhisar Belediye maçı nasıl sonuçlanır?

Ben rahat bir 3 puan kapacağımızı düşünüyorum Mancini iyi bir sistem üzerinden oyunu domine edecek bence..Drogbadan gol bekliyorum her zamanki gibi,umarım Burak'ta atar göze girmeye çok ihtiyacı var :)

Maç 16.30da...Son 4 saat..

• Galatasaray alır
    82% (18)61% (14)71% (32)Oy Ver
  • Akhisar alır
    18% (4)39% (9)29% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• GS : 3-1 kazanır

ikinci ihtimal 1-1 beraberlik

üçüncü ihtimal Akhisar 2-1 kazanır

:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Fenerbahçe bütün maçlarını pazar akşamı oynuyor ama biz ya Cuma ya Pazartesi ya da pazar öğlen oynuyoruz gören son 2 yılın Şampiyonu biz değilde Fener sanacak

Akhisar zor bir deplasman birde Anadolu takımları bize karşı %1000 performansla mücadele ediyorlar ben kazanacağımızı düşünüyorum Sneijder ve eğer oynarsa Burak´ta artık bir patlama yapmalılar

2|1
    1|3
    • Siz 6s liler bişey bilmeden ne güzel sallıyorsunuz. Bak bakalım fikstüre, oynanan 6 maçın sadece 1 ini pazar günü oynadı Fenerbahçe.

• İnşallah bir süpriz olmazda alırız. :)Niye maç öyle erken. :/

3|1
    0|0
  • Melo,Selçuk,Semih gibi ilk 11'in önemli oyuncuları eksik olsada Galatasaray bu maçı yinede kazanır diyorum.

2|1
    0|0
  • Galatasarayım alır bugün ki maçı ah bide keşke tam kadro olsaydık 2 günde defans yapmayı öğrenen takım akhisara yemeden kaç tane atardı merak ediyorum

1|1
    0|0
  • Mecburiyetten Galatasaray alacaktır, başka yolu yok çünkü.

2|0
    0|0
  • Bu maçta en az iki gol atmalıyız, çünkü muhakkak bir gol yiyeceğimizi düşünüyorum :)

Galatasarayın buradan çıkışı yakalayacağını düşünüyorum :)

cut.

1|0
    0|0
  • Juventus maçı gibi golden sonra geriye yaslanırsak berabere bile bitebilir ama 70 dakika ilerde basarsak rahat kazanırız...

1|0
    0|0
  • Dedim ama belli olmaz diye.. :D

1|0
    0|0
  • Maçın favorisi yok bence.. Akhisar da iyi gidiyor ligde..

1|0
    0|0
  • akhisarı yenemezse mancini gider:DDDDDdd

1|0
    3|2
  • aynen müthiş paslaşıyoruz juventus maçındada görüdğümüz kadarıyla rahat alırız mancini çok net bir sistemle oynatıyor fatih hocayla son zamanlarda ne oynadığımız belli değildi bence en iyisi oldu

1|1
    0|0
  • bundan önceki "x maçı ne olur" sorularına hep olumsuz yorum yapıyordum ama bugün alıcaz maçı :) wes atacakmış gibi hissediyorum..

2|0
    0|0
  • Ben garanti göremiyorum nedense :S Melo selçuk yok.Orta alanın nasıl bir performans göstereceği muamma şuanda.Topu ileri taşıyacak bruma ve sneijder görünüyor.Hakkımızda hayırlısı.

2|0
    0|0
  • Bir fenerbahçe taraftarı olarak juve maçı sonrasında gsyi büyük favori olarak görüyorum.

2|1
    0|1
  • üst olsun bizim olsun

:)

1|0
    0|0
    • akhisar atıı GOOOOOOOOLLLLLLLLLL :d

Oumar Niasse 1-0 :D

• 2-0 :) kaldı bir gol, akhisarda olmasa şu maç üst olmıcak :)

• ulan bende soruyorum böle sorular en fazla 4 kişi cevaplıyor sen soruyosun sitedeki herkez cevap yazıyor nasıl iş anlamadım neyse soruya gelelim ya gs alır ya da berabere biter ...

1|0
    0|1
    • Yazım şekli bile dikkat çekiyor

• kız erkek farkı işte, birde xper farkıda olabilir, sonuçta tanınmış kişiler daha fazla cevap alabiliyor bununda etkisi var

alınganlık kıskançlığa hiç gerek yok yani , senle ilgili bir durum değil

• akhisar alır diyen 7 kişiden biriyim :D

1|0
    0|0
  • galatasarayın beraberlik serisini galibiyet serisine dönüştüreceği ilk maç olur( İLK ADIM BASAMAK)

1|1
    0|0
  • 4 tane atarız

1|0
    0|0
  • Bir zahmet alın artık ya demek istiyorum :)

1|0
    0|0
  • ilk yarı 0 maç sonucu meçhul :D

1|0
    0|0
  • yazdıklarının tam tersi çıktı :D

1|0
    0|0
  • berabere bitsin isterim ama gs alacak kacari yok yeni teknik adamin gozune girmeliler

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Galatasaray alır bu maçı

2|3
    0|0
  • Mancini ilaç gibi gelecek Galatasarayıma. Bu maçı da rahat alırız.

2|2
    0|0
  • akhisar kolay lokma galatasaray rahat yener bence haftalardır kaybettiği puanlarının acısını çıkaracak bu maçta farkta atabilir

1|0
    0|0
    • akhisar kolay lokmamı? futbolcularda senin gibi düşündüler sanırım

superligde havlu atmamış her maç zordur + deplesmanda dahada zordur

• gs kolay lokma oldu .d .d

• öyle değilmiş demek ben galatasaraylı değil fenerbahçeliyim bir kere :)

• Galatasaray alır

1|0
    0|0
Yükleniyor...